Skip to Content

Hviezdny účes týždňa: Drew Barrymore

Getty Images

Áno, dve farby vo vlasoch (ombre účes) je vhodnou voľbou pre veľké udalosti! Nie tak dávno to dokázala aj herečka actress Drew Barrymore na Chanel & Charles po-Oscarovej večernej párty v Los Angeles. Hriešne zvodný pohľad Drew Barrymore výborne kontrastuje k jej vlasom a vhodne zvoleným šatám a priťahuje pozornosť k herečkinej tvári. 

Už v útlom veku šiestich rokov, svet okúzlilo malé dievčatko, ktoré sa stretlo s mimozemšťanom. Dlho predtým, než ju jej krstný otec Steven Spielberg objavil na veľkom plátne v sci-fi hite "ET", ako si stihla malá Drew Barrymore zahrať v niekoľkých reklamách. Niet sa čo čudovať, veď sa narodila v rodine s hereckou tradíciou. Náhla sláva za jej úlohu vo filme ET bola však na malé dieťa príliš veľa, a mladá hviezda tento tlak neustála a zrútila sa. V deviatich rokov sa opila po prvýkrát, a prvého jointa si dala len o rok neskôr. To zrejme spustilo jej dráhu závislosti, kedy sa ako dvanásťročná stala závislou na kokaíne. Smutné detstvo ju priviedlo až k nutným liečbam závislostí. Až kým v roku 1990 nenastal pozoruhodný comeback.

Účes Drew Barrymore

Drew Barrymore mení svoje účesy tak často, ako sa len dá. Z blondínky na brunetku, z nepravidelného boba až k elegantnému účesu alá šesťdesiate roky. Zmena účesov je súčasť jej života. Dnes zvolila kombináciu dvoch farieb na vlasy, ktoré perfektne kontrastujú. Tento účes jej skutočne pristane - vyzerá prirodzene a trendy. Kombinácia farieb v polovici vlnitých vlasov dodáva jej tvári osobitý look.

Účes Drew Barrymore je jednoduchý

 • Pravdepodobne sa vám nebude chcieť čakať, až kým vaše zafarbené vlasy vyrastú až do polovice hlavy. Pre profesionálny vzhľad vlasov by ste mali začať s výberom dvoch atraktívnych bohatých farieb na vlasy - jednou, ktorú nanesiete ku korienkom vlasov a druhou, ktorú nanesiete na vlasy v smere ku končekom. Čím väčší kontrast, tým výraznejší efekt.
 • Dvojfarebný kontrast vo vlasoch výborne vynikne na vlnitých vlasoch. Samozrejme, problémom nie sú ani rovné vlasy. Jednoducho použite veľké natáčky a na vlasy aplikujte trochu laku. Potom pomocou prstov vlasy upravte do požadovaného tvaru.

VIac informácií o Drew Barrymore

Štýly a príbehy >> All about Drew

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...