Skip to Content

Stylingová predpoveď: Účesy na rok 2015

Pozreli sme sa zblízka na vlasový styling, ako ho prezentovali módni návrhári na Týždňoch módy pre sezónu Jar/leto 2015. Len čas však ukáže, ktoré z predvedených účesov sa naozaj uchytia a vyšvihnú medzi top looky v nasledujúcom roku. Pokiaľ môžeme súdiť podľa toho, čo sme videli na módnych mólach, budete si môcť vyberať zo širokej škály retro i cool, jednoduchých, elegantných, nositeľných a hlavne šarmantných účesov. 

Účesy na seba na módnych prehliadkach často strhávajú pozornosť, a pre Týždne módy to platí dvojnásobne. Nie je na tom nič prekvapivé – ani tie najúchvatnejšie šaty sa nezaobídu bez originálneho stylingu vlasov, ktorý je akousi čerešničkou na torte a dotvára celkový look. V nasledujúcej galérii možno nájdete ten pravý účes, ktorý v budúcom roku originálne podčiarkne váš imidž.

Trend roku 2015: Krátka ofina

Ofiny v rôznych podobách môžete skombinovať takmer so všetkými účesmi. Stačí sa učesať podľa toho, na aký look máte práve náladu.

Predchádzajúce roky sa niesli v znamení dlhých ofín. Módna návrhárka Julia Kupinskaya sa pokúsila o inováciu a predstavila ich o poznanie kratšiu verziu. Ultra krátke ofiny pravdepodobne zažijú v roku 2015 nečakaný boom. Určite môžete rátať s tým, že ofiny budú kratšie, precízne zastrihnuté a upravené.

Ak však nemáte dostatok odvahy na tento „krátky proces“, vyskúšajte obmenu: jednoducho si prehoďte predné pramene cez čelo. Ako základ tohto looku výborne poslúži cestička na strane. 

Účesy 2015
Modelky pre módny dom Julia Kupinskaya (vľavo) upútali našu pozornosť ultra krátkymi ofinami. Modelky pre Kokon toZai si prehodili cez čelo niekoľko uvoľnených pramienkov a vytvorili ilúziu ofiny.
Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...