Štýlový side cut pre sexi ženy

Trend holenia vlasov na jednej časti hlavy má stále množstvo svojich fanúšikov aj medzi hviezdami a módnymi ikonami. Kým siahnete po žiletke, pre inšpiráciu sa bližšie pozrite na čiastočne vyholené účesy niektorých známych žien. Ukážeme vám tiež, ako jednoducho dokážete tento štýl napodobniť aj bez holenia, aby ste našli tú správnu dĺžku.

Ženy ostrihané dohola sú dnes raritou. Oveľa nositeľnejší a očarujúcejší, ale zároveň rovnako extravagantný je takzvaný side cut, teda na jednej strane hlavy vyholený účes, pričom vlasy na druhej strane hlavy môžu mať rôznu dĺžku. Hrať sa s kontrastmi je podstatou všetkých týchto cool a sexi účesov.

V našej galérii vám ukážeme niekoľko side cut  účesov, v ktorých môžete nájsť svoj ďalší strih vlasov!

Falošný side cut – cvičte, kým sa odvážite!

Čiastočne vyholené účesy existujú v mnohých podobách. V prvom rade, dĺžka vlasov sa môže líšiť od krátkeho zostrihu cez strnisko až po vlasy úplne vyholené na kožu. Okrem toho side cut môže byť aj falošný. Čím kratšie si vlasy ostriháte či oholíte, tým viac hláv sa za vami otočí.

Celkový look čiastočne vyholeného  strihu závisí tiež od dĺžky ostatných vlasov, ktoré účesu pridávajú ženskosť. Rôznymi príkladmi sú vlnité boby, plážové vlny a zapletené vlasy. Túto časť vlasov si môžete upravovať bežným spôsobom. Dlhé vlasy najlepšie vyniknú, ak padajú cez rameno. Side cut tiež môžete nosiť s ofinou, prípadne skúsiť dlhšie predné vlasy natočiť do strany či zvlniť popred čelo. Ak chcete, aby bola vyholená časť vlasov nenápadnejšia, špeciálne pri formálnych udalostiach, jednoduchým a efektívnym riešením je bežný konský chvost.

Ak si vlasy na jednej strane hlavy oholiť nechcete, vytvorte si side cut zapletaním či zatáčaním vlasov do dobre zatiahnutých tenučkých pramienkov. Ďalšou možnosťou je silno vlasy na strane hlavy stiahnuť dozadu a natesno ich pripevniť pomocou obyčajných sponiek.

Vo videonávode vám Armin Morbach ukáže, ako si falošný podholený strih vytvoriť s použitím gélu.

Americká modelka Chanel nosí falošný side cut -vlasy si jednoducho zapletie do vrkočov.
Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...