Slovenská Tvár Looks 2012 - Poznáme víťazky

Hlasovali ste a porota vybrala 4 anjelov editoriálu v novom čísle mesačíka EVA: Petru Timkovú, Romanu Nguyenovú, Luciu Kapustíkovú a Kristínu Bežovú. Pozrite sa na ne!

Štyri účesy, štyri outfity, zaujímavé variácie make-upu a priestor pre vašu inšpiráciu, Schwarzkopf vám predstavuje Slovenky v exkluzívnej fotostory Slovenská Tvár Schwarzkopf Looks 2012.

Fotenie začínalo v skorých ranných hodinách a aj keď bolo vstávanie pre mnohých ťažkým orieškom, výsledok stojí za to. Na Slovensku sa medzinárodného projektu Schwarzkopf Looks 2012 ujal fotograf Jakub Klimo, účesy a vlasové kreácie mal na starosti Zoltán Takács – slovenský víťaz  Czech & Slovak Hairdressing Awards 2011 a  punc všetkému dodal stylista Boris Hanečka s vizážistkou Veronikou Huťkovou.

Pozor: Našli sme anjelov!

„Tohtoročné dievčatá kampane Schwarzkopf Looks sú krásne, mám veľkú radosť z toho, že sú to nemodelky, a zároveň veľmi zaujímavé typy,“ hovorí Jakub Klimo.

 

Look Overculture Envoy - Kristína Bežová (19):

Look Overculture Envoy - Kristína Bežová (19)

Tento look ma upútal vďaka fotkám s modelkou Elisa Sednaoui.“ Kaderník Zoli Takács popri farbení vlasov dodáva: „Kristína bola na kastingu ako prvá a len čo zavrela za sebou dvere, jednohlasne sme skonštatovali: Máme ju!“

Viac o účese - Podstatou účesu a strihu vlasov je najnovší trend melírovania. Konce vlasov sú zosvetlené, pričom na temene nevidno klasické pásiky ako pri melíre. Je to praktickejšie, vlasy neodrastajú tak rýchlo a melír vyzerá aj 5 – 6 mesiacov veľmi dobre.

Look Newtral Goddess - Petra Timková (26):

Look Newtral Goodess - Petra Timková (26)

Videla som, že hľadajú aj niekoho, kto má kučeravé vlasy a bude ochotný dať sa ostrihať nakrátko, tak som si povedala, že to musím vyskúšať.“

Viac o účese: Tento účes je príležitosťou ako ukázať, že aj krátke kučeravé vlasy sú veľmi trendy. Navyše ponúka niekoľko variantov a ak ste nositeľkou kučeravých vlasov, účes Newtral Goddess si môžete dopriať aj v rovnej verzii, stačí použiť žehličku na vlasy. „Aj samotný make-up prispôsobený k tomuto drsnejšiemu, resp. chlapčenskému účesu je určený skôr pre ženy, ktoré nechcú tráviť hodiny pred zrkadlom,“ dodáva vizážistka Veronika Huťková.

Look Bedlam Almighty - Romana Ngulienová (22):

Look Bedlam Almighty - Romana Ngulienová (22)

Na kastingu zrejme zavážilo aj to, že mám exotický pôvod (otec je Vietnamec), a modelka v originálnej kampani je z Kórey.“

Viac o účese: Účes Bedlam Almighty je o tmavších farbách. Pointou bolo dosiahnuť čo najprirodzenejší a najtmavší odtieň, aký nositeľka znesie. Najdôležitejší je však strih, ktorý sa musí dať strapatiť. Účes síce vyzerá zanedbane, ale je to len kamufláž, ide totiž o precízne prispôsobený strih vlasov.

Look Saint Econic - Lucia Kapustíková (21):

Look Saint Econic - Lucia Kapustíková (21)

Účes a celkový look mi je najbližší,  v tomto romantickom štýle sa aj v súkromí cítim najlepšie.“

Viac o účese: Ultrablond vlasy vystihujú daný účes najlepšie. Sú zosvetlené klasickým zosvetľovačom. Pre Borisa Hanečku je tento look stelesnením 60-rokov, podľa čoho volil štýl oblečenia a podobne je na tom aj vizážistka Veronika, make-up je pre ňu zo všetkých anjelov najelegantnejší.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...