Škola volá: Odštartujte novú sezónu ultra štýlovým účesom!

Keď sa budete po prázdninách chystať do školy, vašu hlavu budú pravdepodobne zamestnávať dve veci: 1. musím byť hotová za päť minút a 2. musím vyzerať úžasne. Splnenie týchto dvoch kritérií, hlavne ak ste všetku energiu investovali do súboja s vankúšom, môže byť nadľudský výkon. Nezúfajte! Pomôžeme vám so štýlovou prípravou na tento malý-veľký deň. Čítajte ďalej a naučte sa všetky dôležité triky!

Je ťažké uveriť, že letu už nemilosrdne odzvonilo a pred nami je vidina mesiacov strávených v knihách a v školských laviciach. Hoci sa zo slnečných lúčov ešte snažíte vyžmýkať, čo to dá, pravdepodobne už letmo pokukujete po trendoch na jesennú sezónu. Veď predsa zmena je život! Oslávte nový štart lookom, ktorý o vás spolužiakom prezradí len to najlepšie. Naše tipy na trendy účesy vám pomôžu vybudovať imidž, ktorý nebude mať konkurenciu.   

Upravený alebo ležérny vzhľad?

Pri štarte školského roka na seba najlepšie upozorníte účesom (pozri obrázok hore), ktorý pôsobí skutočne štýlovo a pritom nenútene, presne ako vy! Oddeľte si malý pramienok vlasov vzadu nad krkom. Zvyšné vlasy zatočte do ležérneho drdolu, ktorý bude pripomínať lesnú vílu. Z oddeleného prameňa zapleťte vrkôčik, obtočte ho okolo hlavy a upevnite. Nedokončený vzhľad dosiahnete tak, že si účes na niekoľkých miestach jemne uvoľníte a pritom necháte pár nezbedných pramienkov vytŕčať von.

Tip profesionálov: Matný vzhľad aj väčší objem dosiahnete použitím púdru značky Got2b pre objem vlasov. Tomu hovoríme: dvojitý zásah!
 

Rýchlejšie to už nejde

Zatočte s nervozitou! Prvé dni v lavici môžu byť stresujúce, hlavne ak ste sa ocitli v novej škole a nikoho tam nepoznáte. Hoďte všetky pochybnosti za hlavu a vytvorte si ultra jednoduchý a ultra rýchly zatočený účes. Na tento trik nepotrebujete ani zrkadlo! Jednoducho vezmite širší prameň vlasov nad čelom, zatočte ho smerom dozadu a upevnite na mieste ozdobnou sponou. Výsledok bude dokonalý a navyše určite nezmeškáte autobus.

Nové účesy do školy

Aj ďalší look je z kategórie „šlo to takmer samo“. Ak toho stihnete ráno pred školou až príliš mnoho – obliať sa kakaom, pohádať sa s bratom o právo na kúpeľňu či zistíte, že vaše vlasy práve nemajú svoj deň – tento účes hravo zvládnete aj na ceste do školy. Ako na to? Stačí predkloniť hlavu a prstami sčesať vlasy nabok, aby ležérne padali do strany. Potom ich veľmi voľne zapliesť do vrkoča. Urobte niekoľko slučiek, zopnite gumičkou a dlhšie konce nechajte voľne visieť. Konečný rozfúkaný dojem dosiahnete tým, že si slučky ešte trochu roztiahnete a na protiľahlej strane uvoľníte jeden-dva pramienky, ktoré  necháte voľne poletovať.      

Extra porcia šarmu pre ešte lepší štart

Výbornou voľbou do školy sú zapletané účesy rôznych tvarov. Pôsobia nenáročne, no zároveň pôvabne a upravene – ideálne pre všetky krehké divožienky i sebavedomé študijné typy. V prípade, že si na styling účesu rezervujete viac ako 3 minúty, vyskúšajte tento vyčesaný účes s jemným „glamour“ nádychom:

Z každej strany oddeľte pramienok vlasov nad čelom a nechajte ich voľne visieť. Zvyšok vlasov v dolnej časti hlavy si upravte do rôznych zatočených alebo zapletených tvarov, ktoré pripnete vlásenkami krížom jeden cez druhý, aby pôsobili trochu strapato. Nakoniec vezmite vynechané pramienky, zatočte ich smerom dozadu tak, aby celý účes zhora olemovali a pripnite ich. Nevšedný look dosiahnete tak, že do účesu sponkami upevníte krištáľové korálky navlieknuté na nitke alebo len tak samostatne.

Nové účesy do školy

Je čas na seba strhnúť trocha pozornosti, teraz alebo nikdy! Už býčie zápasy nás naučili, že keď je v ringu červená, uhnúť pohľadom je takmer nemožné. Skúste nabrať odvahu a ponoriť sa do nej od hlavy po päty. Môžete použiť aj jemnejšie odtiene. Doslova čerešničkou budú v tomto prípade sýtočervené vlasy – táto farba je teraz mimoriadne in! Výrazný granátovo červený tón už nepotrebuje žiadne zložité stylingové „piruety“. Stačí vypnúť vrchné pramene okolo čela dozadu a vznikne jednoduchý falošný cop. Za tajomnou červenovláskou sa zaručene otočí každý!  

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...