Skip to Content

Týždeň módy v New Yorku 2011: nová móda

Getty Images

New Yorkský týždeň módy 2011 ukázal nové módne trendy pre sezónu jeseň/zima 2011. Je elegantná, čistá a sofistikovaná s kozmopolitnou atmosférou.

Studené počasie budete milovať potom, čo uvidíte kolekciu Paula Melgoza pre Luca Luca. Padnúci klobúk poteší všetky vlasy počas sychravých dní.

Prvá dáma USA, Michelle Obama, zbožňuje kúsky od indického designéra Naeem Khan. Bol jedným z posledných designérov, ktorí prezentovali svoje modely na New Yorkskom týždni módy. Návštevníci módnej prehliadky očakávali jeho modely s nadšením a boli očarení jeho bohato vyšívanými šatami.

Počas jedného týždňa známi designéri a ich noví, vychádzajúci konkurenti predstavili nové módné kúsky, ktoré určia trendy blížiacej sa jesene a zimy. Nová móda je nádherne farebná. Príklad zo sveta módy -  cukríkovo červená, kanárikovo žltá a trávovo zelená si našla svoje miesto v kolencii Victorie Beckham. Orientálne a etno prvky designéra Mara Hoffmana si tiež našli svojich priaznivcov. Štýl a módne kúsky amerických designérov ako Donna Karan, či Calvin Klein sa pridŕžali minimalizmu, ako vždy. Americkí designéri preferujú jemné pastelové farby a tóny pleti. Kožušina je stále veľmi populárna. Michael Kors zafarbil svoje kožušinové modely okázalými farbami ako napríklad sýto oranžovou. Opačný prípad je Oscar de la Renta, Helen Yarmak, či Donna Karan, ktorí nechali kožušinové modely v prirodzených farbách.

Na prehliadkach sa objavovali najmä tri účesy, a to jednoduchý elegantný účes s prirodzene leských vlasov, geometrické a unisex účesy a vyčesané vlasy (updos) vypnuté veľmi vysoko. Ukážeme vám najkrajšie účesy z prehliadky New Yorkského týždňa módy.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...