Pokochajte sa vlasovými trendmi 2012 z Týždňa módy v Miláne

Modelky, ktoré obliekli Fendi a Jil Sandersové, sú učesané v štýle 50-tych rokov, aj keď sa pri tom málo usmievajú a žmurkajú. Na druhej strane Armani vytvoril účesy, kde boli vlasy vypnuté a zdobilo ich komplikované prepletanie.  Mnohé z účesov pôsobia neupravene, ale zároveň neformálne, ako to predviedol Versace, alebo vás viac oslovili jemne vlnité vlasy od Prady? Ukážeme vám najkrajšie účesy z Milánskeho Týždňa módy.

Týždeň módy v Miláne bol skutočne trblietavou pastvou pre oči. V roku 2012 zahŕňa móda aj dekoratívne prvky a ozdoby, ako sú drahokamy, perly, mušle a iné ozdoby.

Samozrejme, sú späť aj farebné vzory! Látky nám ukazujú vzory ovocia, struky chilli, moderný dekoratívny dizajn v tlmených farbách a tónoch alebo farby ohnivo červené či lagúnovo zelené.

Účesy a vlasové kreácie roka 2012 idú ruka v ruke s týmto bohatým štýlom. Módne domy Jil Sander a Fendi boli inšpirované 50-tymi rokmi, kedy sa nosili vyčesané vlasy v štýle pravého alebo tzv. falošného boba. Gucci si zase pre svoje účesy „požičal“ zo štýlu 20-tych rokov niektoré prvky, ktoré skombinoval s uhladenou lesklou ofinkou a nádychom punk rocku. Modelky módneho domu Missoni zase nosia účesy, ktoré sú plné vzrušenia, pretože ich drdoly pripomínajú štýl tanečníkov flamenga. Z drdola povyťahoval tenké pramienky vlasov, čím celý účes pôsobí neupravene a odvážne. Celé drdoly sú ozdobené v pravom štýle tanca flamengo, a to jedinečnými hrebeňmi, ktoré sú ozdobené hadími hlavami a umeleckými motívmi v najjasnejších farbách dúhy.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...