Skip to Content

Malé zmeny v stylingu, ktoré zanechajú výrazný dojem

Máte chuť zmeniť svoj vzhľad a chcete ísť na to zmenou účesu, no strihanie pre vás neprichádza do úvahy? Prinášame vám niekoľko menších úprav stylingu, ktoré však zanechajú výrazný dojem. Vytvorenie cestičky alebo premena štruktúry vlasov nepredstavujú komplikované zásahy a predsa môžete vďaka nim získať úplne iný štýl, ktorý celkom zmení vaše vyžarovanie.

Aj nenápadné premeny účesu vám pomôžu vytvoriť rozdiel v tom, ako pôsobíte na okolie. Chcete obrátiť stranu vo svojom živote a vyjadriť to sviežejším či elegantnejším štýlom? Zmena účesu vám prinesie okamžité výsledky. Prechodom od rozpustených vlasov bez výraznejšej štruktúry k hravému a sofistikovanému výčesu odhalíte nové, nepoznané črty vašej osobnosti. Skúste vymeniť rovné vlasy za vlny či kučery alebo prejsť na úplne inú farbu vlasov. Doprajte si v živote trocha vzruchu – novým „ja“ upútate pozornosť okolia a prekvapíte aj svojho partnera.

Emilia Clarke je vždy pripravená vyskúšať nový účes (pozri foto hore). Skombinovala elegantné večerné šaty so strohým stylingom rozdeleným cestičkou a svoj bežný outfit zase doplnila nedokončeným účesom. V oboch prípadoch sa rozhodla pre vyčesaný účes. No vďaka malým odlišnostiam dokázala každý z nich prispôsobiť danej príležitosti a módnemu vkusu.

Zmena účesu: Rozpustené vlasy verzus vyčesaný účes

Zmeny v stylingu
Sophie Kennedy Clark ukazuje, ako dokáže premeniť váš vzhľad to, či nosíte vlasy rozpustené, alebo si ich vyčešete.

Nádherná dlhá hriva splývajúca na ramená je tým najkrajším módnym doplnkom. To je možno pravda, ale z času na čas chce každá žena trochu zmeniť štýl a ukázať sa v novom, nepoznanom svetle. Okrem toho, zmena je korením života. Vyčesať voľne poletujúce pramene do elegantného tvaru je tou najjednoduchšou cestou, ako ukazuje Sophie Kennedy Clark. S rozpustenými vlasmi vyzerá veľmi mlado a ležérne. Stačí iba zopár stylingových krokov a Sophie pôsobí s uvoľneným výčesom sofistikovanejšie a zrelšie.

Zmena účesu: Rovné verzus zvlnené vlasy

Zmeny v stylingu
Caitlin Fitzgerald rada nosí svoje prirodzené, lesklé pramene aj v zvlnenej verzii.

Len málo ľudí je už od útleho veku spokojných s vlasmi, ktoré im príroda nadelila. Tí s rovnými vlasmi túžia po kučerách a naopak; prirodzená farba vlasov tiež väčšinou nie je dostatočne jasná, tmavá alebo výrazná. Moderné ženy si našťastie môžu vyberať.

S vhodnými stylingovými pomôckami, farbami na vlasy a ideálnou dĺžkou prameňov sa môžu za pár okamihov dokonale zmeniť. Herečka Caitlin Fitzgerald demonštruje, ako prechod od rovných vlasov na vlny ovplyvnil jej vzhľad a výzor účesu. Rovná verzia pôsobí čisto, elegantne a sofistikovane, zatiaľ čo vlny vytvárajú pohyb, vibráciu a pútavé svetelné odlesky. 

Spoľahnite sa na rady profesionála! Schwarzkopf expert Armin Morbach vám ukáže, ako si vo vlasoch upraviť jemné vlny. 

Zmena účesu: Premiestnenie cestičky

Rozdeliť si vlasy na rôznych miestach je ďalšou skvelou možnosťou, ako zaviesť do svojho štýlu jemnú zmenu. To, či nosíte cestičku v strede alebo na strane, ovplyvní optické vyžarovanie vašej tváre. Marion Cotillard je nádherná bez ohľadu na to, kde si umiestni cestičku, dáva jej to slobodu experimentovať. Cestičky majú vplyv na to, ako vlasy lemujú vašu tvár. Vlasy rozdelené v strede sú výborným základom pre dokonale upravené účesy s nádychom nostalgie, zatiaľ čo cestičky na strane možno variovať a vytvárať veselý, odvážny, či hravý look. 

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...