Letné účesy okorenené rafinovanými doplnkami

Čelenky, šatky, stužky, baretky a spony môžu obohatiť účes a dodať mu fascinujúci, rozkošný či umelecký nádych. Vhodne zvolené doplnky nielen že pútajú pozornosť, ale sú navyše aj praktické. Okrem toho, že dodajú jedinečnosť vášmu štýlu alebo vyjadria vašu momentálnu náladu, pomôžu vám aj udržať vlasy „na uzde“. Hra s doplnkami otvára príležitosť ukázať okoliu svoje tvorivé, nespútané ja.

Doplnky do vlasov sa vyrábajú z množstva rôznych materiálov a môžu pôsobiť hravo, luxusne či rafinovane. S nimi máte šancu osviežiť váš štýl a vytvoriť nový look, podľa toho, po čom túžite. Samozrejme, že ani módni návrhári nechcú premeškať svoju príležitosť, na ktorú sa pripravujú dlhé mesiace. Na prehliadkach tejto sezóny mnoho modeliek ukázalo, ako kreatívne je možné narábať s doplnkami. Dúfame, že vás inšpirujú účesy v našej galérii doplnené originálnymi doplnkami. 

Kreatívne doplnky pre letné účesy

V móde je praktickosť často spojená s krásou. Rafinované a krásne doplnky sú vždy najpríťažlivejšie, keď sa ich vzhľad snúbi s ich funkčnosťou. Tie najvydarenejšie doplnky sú nielen estetické, no zároveň pomáhajú tvarovať účes a vyjadriť jedinečnosť ich nositeľky. Ozdobiť si vlasy a hlavu je zvyk starý ako ľudstvo samo a platí rovnako pre ženy ako aj pre mužov. Možností je nespočetne veľa: dnes sa doplnky najčastejšie využívajú na ozdobu drdolov, hladkých účesov a vrkočov, ako aj na zopnutie jemných kučier a vĺn. Po celé stáročia ženy neprestávajú používať nádherné, hravé a rafinované prvky ako kvety, pierka, textílie, barety a šperky. 

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...