Leopardia koža a účesy pre divoké šelmy

Getty Images

Milujete vzor tigra, leoparda či ďalších divokých šeliem? Ak áno, vydajte sa s nami na safari a objavte pôvab účesov, ktoré majú v sebe určitú dávku divokosti. Zvieracie vzory vždy priťahujú pozornosť bez ohľadu na to, či si z nich zostavíte celý outfit, použijete ich na jednom dominantnom kúsku odevu alebo len vo forme doplnku. Ukážeme vám, aký účes bude najlepšie reflektovať a umocňovať vzor mačacej srsti podľa vášho výberu.  

Ochranné sfarbenie divokých šeliem uprostred trávnatej divočiny bude mať presne opačný efekt, ak ho prenesiete do mestského prostredia. Módnych tvorcov a nadšencov oslovuje tento krásny vzor preto, lebo už na prvý pohľad pôsobí nevšedne a podnecuje predstavivosť. Škvrny a pruhy divokých mačiek inšpirujú módne trendy a prebúdzajú nadšenie potenciálnych nositeliek. Ak máte slabosť pre leopardí vzor, je čas vydať sa na lov príťažlivého účesu, ktorý s ním bude perfektne ladiť. 

Ako prvé vám určite napadnú nedbalé účesy, ktoré sú momentálne na vrchole popularity (pozri foto hore). Vystopovali sme ale aj ďalšie vlasové kreácie vhodné na štýlovú jazdu africkou savanou. Na konci článku nájdete podrobný návod, ako ich vytvoriť.  

Dúfame, že výber týchto lookov v galérii rozprúdi vašu imagináciu:

Leopardí kabát a pokrývky hlavy inšpirované divočinou

Potlač inšpirovanú leoparďou kožou bolo možné zahliadnuť aj na klobúkoch, čiapkach a šatkách. Tieto originálne doplnky dokážu vynikajúco dotvoriť štýl nositeľky a upútať pohľady okolia. 

Foto vľavo: Talianska módna značka predviedla hrejivý kabát s leopardím vzorom. Kontrastujúca čiapka s brmbolcom umocnila jeho pohodlný, domácky štýl.

Foto v strede: Rovnaká značka, iný štýl! V tomto outfite reprezentuje divočinu hodvábna šatka voľne uviazaná pod bradou. 

Foto vpravo: Kolekcie Marca Caina vždy obsahujú nejaký hravý prvok. Výrazný klobúk na hlave jednej z jeho modeliek kombinuje leopardí vzor s ružovou kvetinou. Veď móda je predovšetkým zábava!

Účesy: Marc Cain využil leopardí vzor všade, kde to bolo možné. A zladil ho s účesmi, ktoré vždy pôsobili nedbalo a ležérne.

Armin Morbach vám vo svojom tútoriáli predvedie styling podobne „neupravených“ účesov. 

Leopardia móda a účesy
Popustite uzdu svojej fantázii! Modelky na prehliadke Marca Caina predviedli očarujúce pokrývky hlavy so vzormi divokých šeliem.
Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...