Look hudby: Buďte originálni, hlasujte a vyhrajte

Extravagantný, romantický, alebo punkový účes: Polly Poison, We are the night a Sweetmarie 2 predstavujú ich vlasové kreácie inšpirované hudbou na stránke www.lookofmusic.co.uk. Aký je váš osobný ‘hudobný look’? Ukážte nám váš účes!

Ako partner Euróskej hudobnej súťaže (ESC) Schwarzkopf predstavuje najlepšie účesy na európskej hudobnej scéne. Ukážte nám, ako hudba inšpirovala váš štýl a zahlasujte za obľúbený 'hudobný look', ktorý predvádzajú súťažiaci. Nič nemôžete stratiť; práve naopak, môžete vyhrať úžasné ceny:

Cena poroty:

Staňte sa aj vy modelom Schwarzkopfu! Vyhrajte exkluzívne fotografovanie s fotografom hviezd. Máte šancu stať sa skutočným modelom Schwarzkopfu v reklamnej kampani a stať sa hviezdou.

VIP cena:

Môžete získať exkluzívny VIP balíček na Eurovision Song Contest, ktorý obsahuje letenku spolu s odvozom na letisko, ubytovanie v päť-hviezdičkovom hoteli a cestovné výdaje. Ako víťaz prvej ceny tiež získate dva lístky na finále Európskej hudobnej súťaže (Eurovision Song Contest) 14.mája 2011 v Düsseldorfe a tiež profesionálny styling vlasov v rámci prípravy na túto výnimočnú udalosť.
Váš víťazný look sa stane súčasťou HUDOBNÉHO LOOKU na exhibícii v Düsseldorfe (Nemecko).

Cena pre hlasujúcich:

Odmeníme tiež všetkých hlasujúcich. Ten, kto sa zapojí do hlasovania môže vyhrať dva lístky na finále Eurovision Song Contest 14.mája 2011 do Düsseldorfu (Nemecko), vrátane letenky a ubytovania v hoteli. Všetko, čo musíte urobiť je zahlasovať pre obľúbený účes a pri troche šťastia sa stanete súčasťou priameho prenosu v Düsseldorfe.

Denné ceny:

Okrem prestížnych cien môžete získať aj pekné denné ceny.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...