Look of Music: Spoznajte víťazov!

Je rozhodnuté! V každej z 30 zúčastnených krajín existuje národný víťaz Schwarzkopf súťaže o ‘Look of music’. Súťaž v oblasti vlasového stylingu prebiehala zároveň so súťažou Eurovision Song Contest (ESC). Pozrite sa na nové účesy a vlasové kreácie, ktoré nosí európska hudobná scéna!

Každý súťažiaci má svoju vlastnú predstavu o tom, ako zvíťaziť. Avšak jedno majú všetci spoločné - nechali sa inšpirovať hudbou. Nech už je váš vkus akýkoľvek, mnoho z výherných účesov súťaže 'Look of music' stojí za to vidieť. V účesoch sa ukrýva veľká dávka kreativity. Presvedčte sa o tom!

Eraluna (Izrael), Nati (Ukrajina), Linc (Estónsko), Karen (Dánsko).
Vellaja (Malta), Packo (Švédsko), Euroscissors (Chorvátsko), Arman (Rusko).
Lakkys (Litva), Nadiya (Lotyšsko), C&J (Španielsko), Makemaddyfamous (Holandsko).
Wonderfany (Francúzsko), Hagge (Nórsko), Akainu (Rumunsko), Clinatico (Portugalsko).
Vanno (Rakúsko), Edeachamäleon (Nemecko), Likeyou'rehot (Švajčiarsko), Caramia (Poľsko).
Ngorbachov (Bielorusko), Xiatian (Fínsko), Babihionidis (Grécko), Vladuwka90 (Kazachstan).
Squelle (Belgicko), Caudiabo76 (Taliansko), Spasougricic (Srbsko), Dingo (UK).
Maichy (Slovinsko), Canaltuglu (Turecko).

Víťaz Eurovision Song Contest pochádza z Azerbajdžanu

Dlhú dobu boli považovaní za favoritov súťaže – a skutočne sa im to podarilo: Ell/Nikki z Azerbajdžanu zobrali minuloročnej víťazke Lene jej trón v súťaži Eurovision Song Contest.Taliani zase spôsobili senzáciu večera.

Tohto ročné motto súťaže Eurovision Song Contest "Precíť svoje bijúce srdce!" presne vystihuje posledné minúty súťaže. Počas vyhlasovania bodov pre jednotlivé krajiny nebolo pochýb, že práve Azerbajdžan ich získa najviac - a tak sa i stalo, 221 hlasov pre krajinu, ktorá zvíťazila!

Veľkým prekvapením večera bol Talian Raphael Gualazzis. Jeho jazzové vystúpenie bolo tak populárne, že si vyslúžilo druhé miesto s počtom bodov 189. Aj Švédi boli horúcim želiezkom v ohni, ktoré malo šancu zvíťaziť. Eric Saade všetkých príjemne prekvapil so svojimi 185 bodmi. Víťazka minuloročnej súťaže Lena skončila v celkovom hodnotení na desiatom mieste: "Myslím, že sme videli skvelé vystúpenia. Teraz sa už tešíme na párty, kde všetky stresy opadnú", povedala speváčka pre vysielateľa ARD.

Za skvelý obraz  a vizuálny zážitok zo show vďačí publikum aj veľkej LED obrazovke, ktorej rozmery boli viac než 1,000 metrov štvorcových, a priniesla skutočne skvostný obraz. Od vychádzajúceho slnka až po oceán kvetov a obrovský glóbus bol každý vizuálny efekt pastvou pre oči. Ohňové fontány konfety vytvorili skutočné “Wow!” momenty a husiu kožu, počas vzrušujúceho finálového večera súťaže Eurovision Song Contest panovala skvelá atmosféra, presne taká, akú všetci očakávali: Najväčšie zábavné predstavenie roku 2011!

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...