Hlasujte za účes: Kto má krajšie vlny?

Getty Images

Hilary Swank a Cameron Diaz sú rovnako súčasťou Hollywoodu ako slávne podpisy mien v Hollywood Hills. Hilary Swank má povesť skvelej dramatickej herečky, zatiaľ čo Cameron Diaz zrejme viac preferuje komédie a romantické filmy. Obe herečky však majú rovnaký vkus na účesy.

Hilary Swank a Cameron Diaz obe majú milión dôvodov na úsmev. Zatiaľ čo sú ich jemné blond vlasy perfektne upravené, jedna z nich má tie vlny o niečo lepšie.

Ak by sa úspech odvíjal len od klebiet, Hilary Swank by bola neznámou tvárou v dave. Cenami ovenčená herečka si svoj súkromný život prísne stráži. Namiesto toho je známa pre svoju prácu. Medzi hviezdy filmu ju katapultovala hlavná úloha vo filme "Chlapci neplačú" a následne získala druhého Oscara za rolu v dráme "Million Dollar Baby". Dnes 36-ročná herečka na tomto filme spolupracovala s výraznou osobnosťou amerického filmu Clintom Eastwoodom. Práve teraz môžu filmoví návštevníci obdivovať jej herecký výkon v dráme z prostredia súdnictva "Conviction", čo sa skutočne oplatí vidieť. 

Cameron Diaz predstavuje imidž vždy pozitívne naladenej a optimistickej ženy Kalifornie. Hollywood uznal jej talent, keď si zahrala vo filme "Niečo na tej Mary je". Od tej doby sa objavovala v hlavných úlohách romantických i akčných komédií takmer každú chvíľu. Úspech potvrdzuje jej talent. 38-ročná kráska, je jednou z najlepších platených herečiek na svete. Od Hilary Swank sa Cameron Diaz líši - o svoje životné príbehy sa delí s verejnosťou. Po vzťahov a aférkach s kolegami, ako bol Matt Dillon či Jared Leto, je teraz šťastná po boku amerického basketbalového hráča Alexa Rodrigueza, ktorý je bývalým partnerom Kate Hudson. Vo svojej najnovšej čiernej komédii" Bad Teacher“, Cameron Diaz hviezdi so svojím ex- Justinom Timberlakeom.

Účes Cameron a Hilary

Účesy herečiek sú takmer vždy tak zaujímavé ako ich filmy. "Takmer" sa vzťahuje na čerstvo diskutovanú „etapu brunetiek“, ktorú si  vyskúšala aj Cameron Diaz. V našej vlasovej súťaži, herečky predstavujú mäkké ležérne vlny. Kučeravý účes pristane obom herečkám. Avšak, jedna z nich v našej súťaži zvíťazí. Hlasujte za trendy vlny, ktoré sa páčia vám.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...