Schwarzkopf Fashion Talent 2012 prináša 10 veľkých talentov!

Poznáme mená 10 finalistov súťaže Schwarzkopf Fashion Talent.
6. ročník súťaže sa nesie v duchu témy „Štyri podoby mestských anjelov – Schwarzkopf Looks 2012“. Príďte sa pozrieť na modely návrhárov. Finálový večer sa uskutoční dňa 27. septembra o 19.00 hod.
v bratislavskom Auparku.

Téma plná krásnych vlasov

Súťažná téma s názvom „Štyri podoby mestských anjelov – Schwarzkopf Looks 2012“ umožnila mladým umelcom definovať podobu štyroch pozemských anjelov. Úlohou bolo vytvoriť moderný vzhľad na každý deň, ktorý však necháva vyniknúť individualitu, ženskosť a osobnosť.

Čo čaká na víťaza?

Hlavnou cenou je garantovaná honorovaná zmluva od generálneho partnera – Schwarzkopf v hodnote 3320,- €. V rámci nej víťaz súťaže zrealizuje svoju autorskú kolekciu, ktorú predstaví na ďalšom ročníku súťaže ako aj na ďalších prestížnych podujatiach.

Víťaz ďalej získa fashion editoriál v časopise Eva, ako aj ďalšiu marketingovú podporu pri svojej tvorbe. Bude mať možnosť vytvoriť národný odev pre Miss Slovensko 2013, ktorý si so sebou víťazka vezme na svetové finále.

O lukratívnu výhru zabojuje finálová desiatka zložená z talentovaných dizajnérov zo Slovenska a Čiech: Andrea Sološová, Bronislava Brůčková, Kristína Mišechová, Lucia Cabanová, Lucie Kordačová, Mária Pobočková, Martina Laňková, Michaela Mazalánová, Monika Přikrylová, Vlasta Žáková.

Vyberali odborníci

O finalistoch rozhodovala odborná porota, zložená z osobností ako: prof. Stanislav Stankoci, rektor VŠVU; prof. Milan Čorba, kostýmový výtvarník; Mgr. Katarína Hubová, riaditeľka Slovenského centra dizajnu; prof. Milota Havránková, umelecká fotografka; Liběna Rochová, módna návrhárka a pedagogička; Boris Kudlička, svetoznámy scénograf a módna návrhárka a pedagogička Mária Štraneková.

Viac informácií o súťaži nájdete na www.schwarzkopffashiontalent.sk. Na stránkach sa nachádza tvorba jednotlivých finalistov. Za svojich favoritov môžete aj hlasovať!

Schwarzkopf Fashion Talent 2012

Finalisti Schwarzkopf Fashion Talent

Andrea Sološová: Svoju kolekciu s názvom „Perfect lie“ vytvorila pre ženu s jasným cieľom – chvíľu nežnú a chvíľu bojovnú.

Kristína Mišechová: Jej súťažná kolekcia vychádza z predstavy,
čo všetko sa skrýva za múrmi, či panelmi budov, a čo všetko ľudia skrývajú „pod“ svojimi šatami.

Mária Pobočková: V kolekcii s názvom „Fashion and function“ sa snaží nájsť cestu, ako vyjadriť protiklady – individualitu a funkčnosť.

Michaela Mazalánová: Kolekcia je inšpirovaná mestskými anjelmi, ktorí predstavujú post apokalyptickú, sci-fi, excentrickú partičku.

Bronislava Brůčková: Anjel stelesňuje čistotu, nehu a tajomno.

Vlasta Žáková: Jej súťažná kolekcia nesie charakteristiky: snová, nadprirodzená, no v detailoch aj realisticky drsná.

Martina Laňková: Autorka sa snaží prostredníctvom modelov vyjadriť vnútornú krásu a dušu pozemských anjelov.

Monika Přikrylová: Súťažná kolekcia reflektuje pocit z doby, v ktorej žijeme.

Lucie Kordáčová: Kolekcia je určená žene, ktorá je štýlová a pôvabná, no zároveň kombinuje svoje estetické cítenie s ekologicky zodpovedným pohľadom na svet.

Lucia Cabanová: Kolekcia je inšpirovaná jemnosťou a nežnosťou anjela a zároveň silnou ženou, ktorá vie čo chce.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...