Skip to Content

Pôvabné účesy s cestičkou na strane

Trendy na rok 2015 prezrádzajú, že cestička na strane bude neprehliadnuteľným prvkom mnohých účesov. Takto rozdelené vlasy skvele doplnia snáď každý uhladený, kučeravý alebo zvlnený look. Ladiť budú aj s copmi, vlasmi prehodenými nabok či strapatým, tupo zastrihnutým stylingom. Asymetricky umiestnené cestičky príjemne ozvláštnia mnoho aktuálnych účesov. A v prípade, že obyčajne nosíte cestičku v strede, pomôže jej úprava na strane osviežiť váš obvyklý vzhľad.  

Príťažlivosť cestičky na strane spočíva hlavne v tom, že ňou môžete hravo doplniť akýkoľvek styling. To isté platí aj pre jej tvar. Faktom je, že väčšina moderných účesov obsahuje cestičku na strane. Cestička v strede je často považovaná za jej "odvážnejšie dvojča“. V porovnaní s ňou vlasy rozdelené naboku lepšie vyhovujú kreatívnemu stylingu dneška.  

Aj vy ste už zvedavé? V galérii vám ukážeme niekoľko atraktívnych účesov s  cestičkou na strane.

Vlasy padajúce od cestičky naboku smerom cez čelo

Cestička na strane
Ak si vlasy najskôr rozdelíte cestičkou naboku, budú vám potom ležérne padať cez čelo. Takto umiestnená cestička sa hodí k uhladeným i strapatým vlasom.

V prípade, že chcete vyskúšať, či by ofina ladila s vašou tvárou i vašim štýlom, možno by ste mali začať uhladeným alebo strapatým účesom s trendy cestičkou naboku a prednými vlasmi padajúcimi cez čelo. Zaručene skvele funguje v kombinácii s mokrým aj uhladeným lookom (pozri fotky vľavo) a dobre ju skombinujete aj s nekonvenčným copom.

Stylingový tip: Naaranžujte si vlasy krížom cez čelo tak, že ich pomocou vláseniek upevníte na opačnej strane. Ešte výraznejší dojem dosiahnete, ak si cestičku vytvoríte naozaj nízko na strane. 

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...