Berlínsky týždeň módy 2015: 5 najlepších vlasových trendov

Getty Images

Čo Paríž, New York a Miláno ešte len chystajú, to má Berlín už dávno pod palcom! Nemecká metropola sa počas Týždňa módy premieňa na mekku štýlovosti a prináša najlepšie looky sezóny. A to aj pre vlasy! Ukážeme vám top 5 účesov z prehliadkového móla.

Videné v Berlíne: Vlasové trendy sezóny! Dizajnéri na tomto ročníku Týždňa módy naozaj vedia ako sa trafiť do noty náročným milovníčkam módy. Nakrepované vlasy, zapletané účesy či uhladený štýl dobývajú prehliadkové móla a doslova podnecujú, aby sme ich napodobňovali – a to aj napriek tomu, že tieto looky predpovedajú trendy až budúcoročnej sezóny. Sú jednoducho HOT tipom - dnes, zajtra aj na budúce leto – stačí sa inšpirovať našou galériou.

Berlínsky týždeň módy 2015: Štýl ulice

A čo môžeme obdivovať u berlínskych žien? Zmysel pre kreatívny styling! Kým berlínske dievčatá zvykli rozvíriť ulicu farbami a šokovať svoje okolie, túto sezónu sa trošku upokojili.  Novým lookom je: Šik minimalizmus. Áno, presne tak! Vidieť Berlínčanky kompletne odeté v čiernom (alebo bielom) už nie je vôbec raritou. Ale buďme úprimní – originálne doplnky stále nevymizli a stali sa doslova povinnou výbavou pre dievčatá so štýlom ulice! S excentrickými mačacími okuliarmi alebo nadrozmerným klobúkom jednoznačne podčiarkujú svoj extravagantný výzor. A čo sa týka vlasov, ženy nemeckého hlavného mesta sa spoliehajú na presný strih. Populárne mikro ofinky vytvárajú expresívny look a prinášajú sviežosť a modernosť ich vzhľadu. Jednoducho Berlín inými slovami!

Berlínsky týždeň módy
Úderný klobúk: Mikro ofinka v kombinácii s veľkým zvlneným klobúkom v uliciach Berlína.
Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...