Elegantné účesy ako stvorené na silvestrovskú párty

Chystáte sa dať starému roku zbohom v spoločnosti priateľov, navštíviť nóbl akciu, či užiť si divokú párty? Kamkoľvek vás silvestrovská noc zavedie, so skvelým účesom budete mať všade príležitosť zažiariť. Táto udalosť si vyžaduje jednoduchý styling, ktorý vydrží celú noc v perfektnom stave, aby ste aj na Nový rok vyzerali ako zo škatuľky. Predstavujeme vám niekoľko variantov účesov, s ktorými budete v centre pozornosti. 

„3, 2, 1: Šťastný Nový rok!“ Ešte máte niekoľko dní, aby ste si premysleli, ako chcete v túto noc vyzerať. Čo si obliecť? A aký účes zvoliť? Odpovede na tieto otázky budú s každým ďalším dňom naliehavejšie. Túžite po tom, aby si vás každý všimol, alebo chcete predviesť svoju kreativitu a skvelý vkus? Máte tento rok pre zmenu chuť na jednoduchú eleganciu? Pomôžeme vám nájsť tú správnu voľbu.  

Novoročné párty sú ideálnou príležitosťou na to, aby ste tak trochu znovu objavili svoj štýl. Preč so starým „ja“, prišiel čas na nový štart! Všetky starosti nechajte za sebou a začnite odznova. Dovoľte vášmu účesu, aby sa niesol v rovnakom duchu a zabudnite na prílišnú opatrnosť. Pozrite si fotky v galérii – nič vám nebráni chopiť sa nástrojov a niektorý z účesov hneď aj vyskúšať. V odchádzajúcom roku sa patrí užiť si trocha zábavy!  

Elegantné účesy: Víťazstvo jednoduchosti

Elegantný účes na novoročnú párty nemusí byť zbytočne komplikovaný. Austrálska herečka Isabel Lucas je skvelým príkladom. Úplne rezignovala na zbytočné detaily a nestrávila pred zrkadlom príliš veľa času. Jej krátkym vlasom stačilo trocha gélu, aby si ich začesala dozadu a dosiahla tak moderný vzhľad. Jedinou ozdobou sa stala čelenka z čierneho zamatu, ktorá je dostatočne pompézna a štýlová, aby navodila dojem jednoduchej elegancie. Aj vďaka make-upu smeruje všetka pozornosť na črty jej tváre. Dymové líčenie rafinovane dotvára jednoduchosť účesu - výsledkom je look ako stvorený na silvestrovskú párty.    

Prejdite si našu galériu silvestrovských účesov – možno medzi nimi nájdete look, ktorý hľadáte.  .

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...