Zmena vizáže pod vedením Schwarzkopf

Značka Schwarzkopf je tu pre všetkých, ktorí sa rozhodli ukázať svetu svoje najkrajšie „ja“. Už viac ako 100 rokov sme patrónom žien, ktoré milujú svoje vlasy a chcú im poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť. Ktorá z vás by netúžila po dokonalom účese a profesionálnom líčení?

Preto sme pripravili spotrebiteľskú súťaž o zmenu vizáže pre dámy a ich kamarátky. Nešlo len o jednorázovú premenu, víťazky sme naučili, ako si svoj pôvab dlhodobo udržiavať a pridali praktické tipy a triky na bezchybný styling a lichotivý make-up.

Šťastnou majiteľkou nového vzhľadu sa stala Emília z Nitry a ako spoločnosť si vybrala svoju sestru Irenu. Pozvali sme ich do salónu Schwarzkopf Professional v Nitre, kde sa tým profesionálov postaral o to, aby to bola naozaj zmena na nepoznanie. Veď posúďte sami! Expertka značky Schwarzkopf menila a radila vo všetkom, čo sa týkalo farby, strihu a úpravy vlasov. Blond kučery Emílie osviežila karamelovými tónmi inšpirovanými jesennou paletou a vlasom jej sestry Ireny dodali šťavu pruhy v medenom odtieni. Nový look oboch dám doplnilo jemné líčenie, ktoré ich viditeľne omladilo a zvýraznilo ich pekné črty. Jeho autorkou bola profesionálna vizážistka Katka Kmecová.

Zmena vizáže: Irena

"Bol to skvelý zážitok... Sme z premeny skutočne ohromené", tak ohodnotili svoj nový vzhľad Emília a jej sestra pri pohľade do zrkadla. Neostáva nám nič iné, len súhlasiť. Stačí sa zveriť do rúk profesionálov, ktorí rozumejú nielen aktuálnym trendom, ale aj tomu, čo každej z nás najviac pristane - a výsledky môžu byť naozaj ohromujúce!

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...