Spoznajte víťazky Schwarzkopf Elite Model Look 2012

Slovenka Silvia Jagošová a Češka Adéla Martínková, to sú víťazky tohto ročníka prestížnej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2012.

Obe dievčatá nás budú reprezentovať na svetovom finále  súťaže, ktoré sa uskutoční v Číne už tento december.  

Korunka krásy

Aj tento rok sme sa postarali o krásne účesy modeliek a účinkujúcich. Agentúra Elite sa totiž opäť spojila so značkou Schwarzkopf, ktorá sa aj pre tento rok stala hlavným partnerom a spoluorganizátorom súťaže.

„Sme veľmi radi, že sme sa so značkou Schwarzkopf stali súčasťou súťaže, v rámci ktorej boli v minulosti objavené také hviezdy, ako napríklad Cindy Crawford, či Linda Evangelista,“ poznamenáva Zuzana Váry, marketingová manažérka divízie kozmetiky spoločnosti Henkel.

Kým prišli víťazky...

Elite Model Look je najväčšia modelingová súťaž na svete a tento rok sa uskutočnilo už 21. slávnostné finále od zahájenia svojej existencie v ČR a SR. V Španielskej sále na Pražskom hrade súťažilo spolu 16 dievčat.

Tento rok to porota v zložení Taťána Kuchařová, Jean Paul Knott, Rafael Gomes, či riaditeľ súťaže Sáša Jány nemala vôbec jednoduché. Do súťaže sa tento rok prihlásil rekordný počet dievčat a behom mesiacov marec a apríl sa uskutočnilo v obchodných centrách po celej SR a ČR 25 castingov, ktorých sa zúčastnilo spolu 7 500 dievčat!

„Finalistky boli skutočne fantastické, odviedli skvelú prácu a som rád, že na takejto vysokej úrovni vstupujú do sveta modelingu. Som presvedčený, že za pár mesiacov uvidíme viacero z nich na svetových mólach v New Yorku či v Paríži,“ dodal Saša Jány.

Módne kolekcie pár exellence

Finalistky otvorili show v retrospektívnej kolekcii od českej módnej návrhárky Kláry Nademlýnské. Dve kolekcie predstavil slávny belgický návrhár Jean Paul Knott. Finalistky ďalej predviedli luxusnú kolekciu Simple Concept Store (YSL, Lanvin, Balenciaga). Vrcholom večera bola kolekcia Gold Label a Haute Couture svetovej módnej legendy Vivienne Westwood.

Topmodelky agentúry Elite Bratislava a Elite Prague, ako ambasádorka projektu Schwarzkopf Elite Model Look SR 2012 Michaela Kocianová, tvár kampane Wonderbra Adriana Čerňanová, víťazka svetového finále EML 2006 Denisa Dvořáková, Hana Jiříčková, či víťazka svetového finále EML 2003 Denisa Dvončová sa predstavili v modeloch slávnych talianskych návrhárov a tiež v modeloch Vivienne Westwood.

Nenechali si ujsť

Prestížnu súťaž nevynechali ani hviezdy ako topmodelky Daniela Peštová či Pavlína Němcová, speváčka Dara Rolins, módny návrhár Boris Hanečka a ďalšie známe osobnosti českého a slovenského showbiznisu.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...