Víťazka Schwarzkopf Elite Model Look 2013 chce zažiariť na svetovom finále

Bratislavčanka Barbora Koláriková, slovenská víťazka Schwarzkopf Elite Model Look 2013 je na najlepšej ceste stať sa úspešnou a vyhľadávanou modelkou. Najskôr svojou jemnou krásou očarila porotu na česko-slovenskom finále v Prahe, teraz jej ambície smerujú do čínskeho Shenzhenu, kde sa predstaví na svetovom finále tejto najprestížnejšej modelingovej súťaže. A v rukáve má naozaj skvelé tromfy.

Najdôležitejší večer súťaže Elite Model Look 2013 sa uskutoční 27. novembra  v Číne. Tento rok je výnimočný aj z iného hľadiska – 65 modeliek z celého sveta bude bojovať o prvenstvo už v 30. jubilejnom ročníku finále najväčšej modelingovej súťaže.

Krehká Bratislavčanka Barbora je rozhodnutá medzi svojimi konkurentkami zažiariť a do tohto cieľa vkladá všetku svoju energiu. Ako ostatné modelky, aj ona miluje dokonalosť – nič neponechala na náhodu a pri príprave sa obklopila profesionálmi. Spolupráca s nimi bola pre ňu nesmierne podnetná, pri nácviku chôdze sledovala a hodnotila jej kroky okrem iných aj topmodelka Denisa Dvořáková. Nádejná víťazka nadchla pri fotení pre časopis Dolce Vita a jej nadčasový pôvab zvečnil aj objektív známeho fotografa Antona Karpitu.

„Rovnako sa môžem spoľahnúť na profesionálov v oblasti vlasovej kozmetiky, ktorí ma na finále podporia a postarajú sa o moje vlasy,“ dopĺňa slovenská favoritka.

Agentúra Elite sa pri hľadaní ženskej krásy opäť spojila s úspešnou značkou Schwarzkopf, ktorá sa stala hlavným partnerom a spoluorganizátorom súťaže. Vlasová kozmetika Schwarzkopf tak už po tretíkrát zohrala dôležitú úlohu v jedinečného projekte, ktorý objavuje budúce hviezdy modelingového priemyslu.

Schwarzkopf je už desaťročia partnerom všetkých žien, ktoré milujú svoje vlasy a chcú im poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť. Sleduje aktuálne módne trendy a vývojom kvalitnému stylingu posúva možnosti účesov neustále dopredu. „Vlasoví experti vďaka produktom značky Schwarzkopf vytvárajú modelkám dokonalé vlasové kreácie, ktoré korunujú ich finálny vzhľad. Sme preto veľmi radi, že sa so značkou Schwarzkopf spájajú vďaka tejto súťaži aj mená svetovo známych modeliek,“ prezradila Zuzana Váry, marketingová manažérka divízie Henkel Beauty Care. „Veríme, že aj vďaka našej podpore sa Barborke podarí na svetovom finále uspieť.“

Úspech mladučkej krásky je však hlavne v jej rukách. V perfektnej kondícii ju drží každodenný ranný beh so psom i pravidelné dávky adrenalínu - venuje sa windsurfingu a snowboardingu. Ako sama hovorí, najdôležitejšia je však pre ňu vnútorná pohoda. Na stres spojený s prestížnym finálovým večerom má osvedčený recept: „Budem jednoducho sama sebou!“ hovorí. A aby predviedla svoje ja v tej najpôvabnejšej podobe, k tomu jej poslúžia šaty z najnovšej kolekcie módnej návrhárky Michaely Luptákovej. Už tento štvrtok zažije úžasnú atmosféru svetového finále v spoločnosti  svetových topmodeliek, medzi ktoré bude možno raz patriť aj krásna Bratislavčanka. 

Slovenská víťazka Schwarzkopf Elite Model Look 2013 stavila na profesionálov. S tréningom chôdze jej pomáhala topmodelka Denisa Dvořáková.
Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...