Schwarzkopf Elite Model Look 2015: Maratón krásy pozná víťazov

Rok 2015 sa opäť niesol v znamení krásy a šarmu. Postarala sa o to renomovaná súťaž Schwarzkopf Elite Model Look, ktorej generálnym partnerom a zárukou dokonalého stylingu uchádzačiek a uchádzačov sa už tradične stala značka Schwarzkopf. Sme hrdí na to, že hľadači pôvabu boli úspešní aj tento rok a my sme mohli byť pri tom!

Pátranie po budúcich top tvárach a osobnostiach modelingu odštartovalo 20.marca, a to na castingoch postupne vo všetkých krajoch Slovenska. Účastníkom sme ponúkli možnosť podstúpiť analýzu vlasov, radili ako sa starať o ich zdravie a vitalitu a ako efektne zvýrazniť svoju prirodzenú krásu. A navyše sme im poskytli pár tipov na pôsobivý styling na akúkoľvek príležitosť. Na vybraných castingoch mali možnosť exkluzívne zhliadnuť trendy v oblasti účesov a farieb pre tento rok - Schwarzkopf Looks 2015.

24. ročník súťaže prilákal takmer 8000 uchádzačov. Z neverejného semifinále vzišla zostava 12 dievčat a 12 chlapcov, ktorí sa 2.septembra predstavili na veľkolepom finále Schwarzkopf Elite Model Look 2015 pre Českú a Slovenskú republiku. Prestížny galavečer odohrávajúci sa v Španielskej sále Pražského hradu bol pastvou pre oči a tiež dôkazom, že  u nás rozhodne nie je núdza o pôvab. Nádherné finalistky a finalisti očarili svojou energiou všetkých prítomných hostí. Kolekcie najprestížnejších módnych domov z Paríža či Milána boli vrcholným módnym zážitkom. Keďže súťaž už druhým rokom objavuje pre modeling nielen ženské ale aj mužské tváre, pri vyhlasovaní víťazov zazneli štyri mená. Najvyššiu priečku obsadili Lea Novosedliaková a Dominik Oravec za Slovenskú republiku a Aneta Měšťanová a Kristian Černík za Českú republiku.

O budúcich modelkách a modeloch rozhodovala porota zložená z odborníkov v oblasti módy, kultúry a médií, partnerov projektu a zahraničných modelingových agentov. V porote zasadla napríklad česká topmodelka a ambasádorka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2015 Pavlína Němcová, slovenská topmodelka a ambasádorka slovenskej časti súťaže Michaela Kocianová, fotograf Michal Pudelka, prezident siete Elite Model Management Vick Mihaci či riaditeľ súťaže Sáša Jány.“ Čestnou predsedkyňou poroty 24. ročníka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2015 pre ČR a SR sa stala topmodelka Tereza Maxová.

Rovnako ako v predchádzajúcich ročníkoch, aj tento rok zažiarili v nesúťažnej prehliadke topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava, napríklad česká víťazka svetového finále Elite Model Look 2014 Barbora Podzimková, Karolína Mrozková, Zuzana Stráská, slovenské topmodelky Michaela Kocianová, Adriana Čerňanová, Baya Koláriková a mužskí topmodelovia Robin Barnet a Josef Utěkal.

Vďaka spojeniu s agentúrou Elite sa Schwarzkopf i tento rok stal hlavným partnerom a spoluorganizátorom súťaže. Schwarzkopf je mnoho rokov expertom na kreatívny styling a ženskú krásu nielen v Európe. Úzko spolupracuje so svetovo známymi topmodelkami ako napr. Claudia Schiffer a Heidi Klum.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...