Skip to Content

Schwarzkopf Elite Model Look 2016: Séria castingov práve odštartovala!

Elite Model Look je najprestížnejšia medzinárodná modelingová súťaž na svete, založená v roku 1983. Každoročne sa tejto mimoriadnej udalosti v oblasti módy zúčastní až 350.000 uchádzačov z 30 krajín, pre ktorých je odrazovým mostíkom v modelingovej kariére. Hľadanie najzaujímavejších tvárí stále pokračuje!

Súťaž objavila pre svet mnohé krásky známe z titulných stránok svetových módnych časopisov. Pomohla odštartovať kariéry modelingových hviezd súčasnosti, napr. Gisele Bündchen, Alessandra Ambrossio, Petra Němcová či Michaela Kocianová. Finalistkami súťaže boli v deväťdesiatych rokoch aj také supermodelky ako Cindy Crawford, Karen Mulder, Tatjana Patitz, Linda Evangelista alebo Stephanie Seymour.

Vďaka štruktúre súťaže sa každá víťazka a víťaz národného finále zúčastnia finále medzinárodného, kde absolvujú množstvo fotení, lekcie chôdze po móle a rozhovory pre médiá. Súťaž vyvrcholí galavečerom, ktorý sa koná v niektorej z najprestížnejších destinácií sveta. Na jeho konci porota zostavená z mnohých svetoznámych osobností vyhlási budúce hviezdy agentúry Elite v ženskej a mužskej kategórii. Na Slovensku a v Českej republike sa súťaž Elite Model Look organizuje od roku 1992. Partnermi castingov do súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR v roku 2016 sú okrem značky Schwarzkopf (generálny partner) aj Rowenta for Elite Model Look, kozmetika Artdeco, Európa 2, Feminity, Fashion TV, Bigmedia a samotné obchodné centrá, v ktorých sa castingy uskutočnia.

Účastníkom ponúkneme možnosť podstúpiť analýzu vlasov, poradíme ako sa starať o ich zdravie a vitalitu a ako efektne zvýrazniť svoju prirodzenú krásu. A navyše im poskytneme pár tipov na módny styling na akúkoľvek príležitosť. Na vybraných castingoch budú mať možnosť exkluzívne zhliadnuť trendy v oblasti účesov a farieb pre tento rok - Schwarzkopf Looks 2016. Niektoré z návštevníčok alebo návštevníkov budú naši experti priamo pred publikom česať a čaká ich fotenie s profesionálnym fotografom.

Z neverejného semifinále bude vybraných 12 dievčat a 12 chlapcov a táto zostava sa predstaví na veľkolepom finále Schwarzkopf Elite Model Look 2015 pre Českú a Slovenskú republiku v Prahe. Každým castingom bude sprevádzať úspešná slovenská topmodelka Miachaela Koncianová, ktorá je niekoľkonásobnou ambasádorkou projektu Schwarzkopf Elite Model Look pre Slovensko.

Do súťaže sa môžu prihlásiť všetky dievčatá vo veku 13 - 22 let s výškou nad 170 cm a chlapci od 15 do 23 s výškou nad 183 cm. Začiatok castingov je vždy o 15.00.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...