Schwarzkopf Elite Model Look 2013 oslávi krásu vo veľkom štýle

Impozantná Španielska sála Pražského hradu opäť skrásnie – 4. septembra o 20:30 ju rozžiari šestnásť finalistiek prestížnej súťaže Elite Model Look, ktorá je už viac ako 20 rokov synonymom úspešného hľadania ženského pôvabu. O kadernícku starostlivosť podľa najnovších trendov sa už tradične postará exkluzívny partner súťaže, Schwarzkopf.

Štýlové účesy a módne kreácie

O tom, že skutočná krása je výrazom moderného ducha a novátorských myšlienok, vieme svoje. Desaťročia sme patrónom všetkých žien, ktoré milujú svoje vlasy a chcú im poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť. Sledujeme aktuálne módne trendy a vytvárame styling posúvajúci možnosti účesov neustále dopredu. Preto sme už tretí rok spojení s podujatím, kde sa rodia tie najznámejšie mená a tváre v oblasti modelingu  - Elite Model Look. "Sme veľmi radi, že sme sa so značkou Schwarzkopf stali súčasťou súťaže, v rámci ktorej boli v minulosti objavené také hviezdy, ako napríklad Alessandra Ambrosio, Gisele Bündchen, Petra Němcová alebo zo slovenských modeliek Michaela Kocianová, Denisa Dvončová, Michaela Hlaváčková či Kristína Chrásteková" prezradila Zuzana Váry, marketingová manažérka divízie Henkel Beauty Care.

Na výprave za dokonalosťou

Za výberom tých najvhodnejších finalistiek stojí prísne oko riaditeľa súťaže Sášu Jányho a jeho odhodlaného tímu. Na 26 kastingoch, ktoré prebehli v marci a v apríli na Slovensku a po celej Českej republike, sa zúčastnilo rekordných 8000 dievčat. Všetky čakal osobný pohovor so zástupcami agentúry Elite a praktické rady, ako sa účinne starať o pleť či vlasy i ako si upraviť dokonalý účes. Vybrané kandidátky boli nalíčené profesionálnymi vizážistami a mali možnosť vyskúšať si fotenie základných fototestov.   

Večer pôvabných žien a výnimočných okamihov

Na slávnostnom finálovom večeri bude o budúcich modelkách rozhodovať porota zložená z odborníkov v oblasti módy, kultúry a médií a zahraničných modelingových agentov. V porote zasadne napríklad česká topmodelka a ambasádorka súťaže Taťána Kuchařová, prezident siete Elite Model Management Vick Mihaci, čestnou predsedníčkou poroty sa stala svetová topmodelka Daniela Peštová.

Organizátorom sa podarilo vštepiť súťaži punc jedinečnosti a vytvoriť sviatok ženskej krásy spojený s oslavou štýlu a kreativity. „Som poctený, že finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR sa môže opäť konať v jedinečnom prostredí Španielskej sály Pražského hradu. Dúfam, že česká a slovenská krása a spojenie tohto priestoru s kolekciami ako Vivienne Westwood či Acne Studios budú exkluzívnym módnym zážitkom“, dodáva Sáša Jány, riaditeľ súťaže.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...