Schwarzkopf Elite Model Look 2012 na Pražskom hrade

Slávnostné finále najväčšej modelingovej súťaže na svete, Elite Model Look, sa uskutoční v stredu 12. septembra na Pražskom hrade o 20:30. Predstaví sa na ňom 16 finalistiek.

Sme súčasťou sveta krásy

Krásne a zdravé vlasy, ale i vlasové prípravky sú symbolom rokmi overenej a obľúbenej značky Schwarzkopf. Už po druhý rok sme sa stali partnerom jedinečného projektu, ktorý objavuje budúce hviezdy sveta modelingu - Schwarzkopf Elite Model Look. Zároveň už niekoľko rokov spolupracujeme s modelkami Heidi Klum a Cindy Crawford.

Veľký záujem a atraktívne kolekcie

Do súťaže sa tento rok prihlásil rekordný počet dievčat. Počas mesiacov marec a apríl sa uskutočnilo 25 castingov v obchodných centrách po celej ČR a SR. „Vybrali sme 16 krásnych finalistiek z viac ako 7.500 dievčat. Verím, že víťazky budú výborne reprezentovať obe krajiny na svetovom finále v Šanghaji, ktoré sa uskutoční v decembri,“ dodáva Sáša Jány.

Finalistky sa tento rok predvedú v kolekcii Kláry Nademlýnskej, jednej
z najznámejších českých návrhárok. Dve kolekcie predstaví slávny belgický návrhár Jean Paul Knott (pracoval pre značky Yves Saint Laurent, či Louis Féraud). Dievčatá tiež uvidíme v luxusnej kolekcii Simple Concept Store (YSL, Lanvin, Balenciaga atď.). Vrcholom večera bude kolekcia Gold Label a Haute Couture svetovej módnej legendy Vivienne Westwood.

Tešiť sa môžeme i na topmodelky agentury Elite Prague a Elite Bratislava; nebude chýbať ani ambasádorka projektu Schwarzkopf Elite Model Look SR 2012 Michaela Kocianová, víťazka svetového finále EML 2003 Denisa Dvončová a ďalšie, ktoré sa predstavia v modeloch slávnych talianskych návrhárov.

Prísny výber

O budúcich modelkách bude rozhodovať porota zložená z módnych odborníkov, zahraničných modelingových agentov, z osobností kultúry
a médií. Do poroty zasadne česká topmodelka a ambasádorka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2012 Taťána Kuchařová, belgický návrhár Jean Paul Knott, zástupca spoločnosti Vivienne Westwood Rafael Gomes, či riaditeľ súťaže Sáša Jány.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...