Vyplňovanie vlasov: Napumpujte ich dokonalým objemom!

Splnený sen: hustejšie pramienky s XL objemom! Ak vás trápia riedke vlasy či ich nadmerné vypadávanie, zachránia vás špeciálne vlasové výplne. Ako fungujú? Prezradíme vám tie najdôležitejšie fakty a predstavíme niekoľko spôsobov, ako prinavrátiť vlasom stratený objem.  

Vek, hormóny, výživa... – to sú len niektoré z množstva faktorov, ktoré stoja za vypadávaním vlasov. Výsledok je vždy rovnaký: pocit smútku a nespokojnosti so sebou. Ale aj s tým môžete rýchlo skoncovať. Ak vám k šťastiu chýbajú husté a krásne vlasy, čítajte ďalej. Existujú tri metódy, s ktorými prepožičiate svojim vlasom vytúžený objem.  

Revitalizačná starostlivosť

Štruktúra vlasov sa v súvislosti s hormonálnymi zmenami môže zhoršiť, vlasy sú tenšie, krehkejšie a vyslovene bez života. Ošetrujúce produkty s hyaluronovým komplexom vám ich pomôžu zregenerovať a vyživiť priamo zvnútra. Ak vlasy posilníte týmto spôsobom, budú vyzerať zdravo a celkovo hustejšie.

Prepudrujte sa!

Keď vám začnú vlasy viditeľne rednúť, možno vám pomôže rýchle riešenie na každý deň: špeciálny vlasový púder s mikroskopickými vlasovými vláknami. Môžete ho aplikovať priamo na postihnutú oblasť. Jemné čiastočky priľnú k vlasovým vláknam a tie vďaka nim nadobudnú viditeľný objem. Aby tento „vypumpovaný efekt“ dlhšie vydržal, je dobré účes ešte zafixovať sprejom alebo lakom. Púder bohužiaľ nefunguje na úplne lysé miesta. Ak má byť efekt výplne viditeľný, musia sa jeho častice na niečo naviazať. Púdre sú k dispozícii v rôznych odtieňoch, aby čo najlepšie splynuli s vašimi vlasmi. Nakoniec ich stačí vykefovať alebo jednoducho vymyť šampónom.     

Záchrana pre jemné vlasy

Dlhotrvajúci variant pre riedke vlasy: profesionálne výplne, ktoré vám aplikuje kaderník v salóne. Podobne ako pri technike predlžovania, vám do vlasov pripevní syntetické alebo prírodné pramienky. Rozdiel je len v tom, že pri vyplňovaní sa používa viacero miniatúrnych vlasových prvkov (ktoré obsahujú menej vlasov). Tie sa nakoniec sa skrátia do celkovej dĺžky pôvodného účesu. V závislosti na metóde vydržia tieto vyplňujúce pramienky na mieste až osem mesiacov. Vlasy si pritom môžete upravovať a umývať podľa potreby. Ešte jemnejší spôsob predstavujú prilepené pramienky. Ide o segmenty skutočných vlasov pripevnené jemnou lepiacou páskou. Hoci v tomto prípade treba aplikáciu opakovať každých šesť týždňov, je metóda s lepiacou páskou vhodná aj pre veľmi jemné vlasy, pretože spojenie pomocou pásky je nepatrné a naozaj šetrné.        

A konečne celkom nová metóda z Anglicka: výnimočne jemné pramienky, ktoré sa nanášajú pomocou keratínového spojiva zhruba centimeter od pokožky hlavy. Tento druh výplne stačí vymeniť po štyroch mesiacoch. Jemný zázrak, ktorý je takmer neviditeľný!

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...