Mini ofina: Zanechá maximálny dojem!

Getty Images

Svet módy jej skrátka nevie odolať! Návrhári vyslali na prehliadkové móla modelky s vlasmi zastrihnutými vysoko nad čelom a dali nám najavo, že mini ofina je „in“. Na krátku ofinu sme si dávno zvykli a odkedy sa tento hravý prvok stal hitom, neustále znova dokazuje, že ladí s každým stylingom.

Od Tokia až po Istanbul či Paríž: Ultrakrátka ofina kedysi vzala útokom najprestížnejšie prehliadky na svete a odvtedy si podmanila to, čomu hovoríme každodenný look. Jej výhoda tkvie v mnohotvárnosti – mini ofina alebo šikmo zostrihaná krátka ofina môžu byť základom množstva štýlových účesov.

Čím je mini ofina taká výnimočná? Necháva totiž odhalenú väčšiu časť čela i obočie a ku vzhľadu svojej nositeľky pridáva výrazný, futuristický prvok. Pokiaľ máte pocit, že jej „drzý“ tvar nie je vhodný na bežné nosenie, zamyslite sa! Či už dlhé alebo krátke vlasy, výčes aj uhladený look, trendy krátka ofina zaujímavo vyladí každý účes a jej univerzálnosť skoro nepozná hranice. Dôvod je jednoduchý – bude vaším spojencom, či už chcete vyzerať ako Geiša, „pin-up girl“ z 50. rokov alebo éterická elfka. Mini ofina sa stáva jednoducho hitom, s ktorým môžete hrať mnoho rolí a nikdy to nebude nuda!
Mimochodom, ak vám na túto trendy vychytávku chýba dostatok odvahy, odložte nožničky a poobzerajte sa po iných cestách, ako ju dosiahnuť. Prezradíme vám, ako si jednoducho obstaráte falošnú šikmo zostrihanú krátku ofinu, známu aj pod názvom „baby bangs“.

Krátka ofina je momentálne v centre pozornosti – poďte s nami osláviť tento hravý trend!

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...