Účesy hviezd tohto týždňa: Kučery Carly Gugino

Getty Images

Carla Gugino je stálicou vo filmovom priemysle. Preslávil ju jej výkon vo vedľajšej úlohe v seriály „Californication“, vo filme „Noc v múzeu“ a v tiež v novom filme „Sucker Punch“. Look, ktorý predviedla na tohtoročných Zlatých glóbusov je rozhodne hodný ceny.

Carla Gugino si počas bežného dňa necháva jej husté, stredne dlhé vlasy prirodzene rozpustené. Pre dosiahnutie dokonalého účesu na Zlatých glóbusoch použila do svojho postupne zostrihaného účesu natáčky, svoje hnedé vlasy sofistikovane nastylovala. S trochou pomoci a našimi tipmi môžete aj vy jednoducho mať takýto účes.

Čo potrebujete?

10 – 14 malých penových natáčok s priemerom asi 2,5cm, klasické sponky do vlasov, ozdobné spony, tužidlo, lak na vlasy a stylingový krém na končeky vlasov.

Ako na to:

 • Jemne vaše vlasy navlhčite  a vtrite do nich o trochu väčšie množstvo tužidla ako je golfová loptička.
 • Vrchné vlasy začnite natáčať na penové natáčky. Následne použite natáčky aj na vlasy na zadnej strane hlavy a po bokoch. Nezáleží na tom, ktorým smerom vlasy natáčate, je však dôležité, aby  boli vlasy napnuté, aby vytvorili pevné kučery.
 • Vyfúkajte si vlasy stredne teplým vzduchom, ale s redukovaným prúdom vzduchu. Nechajte vlasy vychladnúť.
 • Opatrne odstráňte natáčky, rozpleťte vlasy a pomocou stylingového krému, ktorý máte na prstoch, upravte vlasy do požadovaného tvaru.
 • V prípade, že vaše vlasy potrebujú viac fixácie, pripevnite kučery sponkami. Môžete sa tiež rozhodnúť použiť sponky na vrch a po stranách hlavy.
 • Aby ste dodali vlasom tvar a dokončili úpravu, naneste vrstvu stylingového krému a prstami ho aplikujte do vlasov. Pointou je vytvoriť celkový objem a rovnomernú siluetu. Jediné čo vám ešte ostáva urobiť, je použiť lak na vlasy.
Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...