Účes mesiaca – Jemné vlny Victorie Beckham

Okrem nespochybniteľného obchodného talentu je módna návrhárka, modelka a speváčka Victoria Beckham povestná aj skvelým vkusom a zmyslom pre štýl. Na tejto fotke prezentuje jeden z pôsobivých elegantných účesov zo svojho repertoáru. Jemné a lesklé vlny jej voľne padajú cez ľavé rameno. Línia vlasov nie je narušená žiadnym zbytočným prvkom – jednoduchosť tohto účesu zvýrazňuje krásu jej vlasov. Ukážeme vám, ako si podobný look vytvoríte aj vy.

Victoria Beckham vyrástla v Harlow/Essex. Už od útleho veku túžila po dokonalosti a dokázala si tvrdo ísť za svojim cieľom. V súčasnosti si jej profesionálny aj súkromný život vyžaduje neustále premiestňovanie medzi Európou a USA. Už v detstve mala vďaka bohatým rodičom dobré podmienky pre rozvoj svojej cieľavedomosti. Od roku 1994 do roku 2000 vystupovala so Spice Girls. Britský popový časopis Top of the Pops ju nazval „Posh spice“ a ona prezývku „Posh“ (nóbl) bez námietok prijala – dodnes niet pochýb, že jej sadne ako uliata.

Čoskoro začala byť po celom svete slávna ako Spice Girl, neskôr ako sólová speváčka a následne aj ako modelka a návrhárka džínsov. Medzi jej obdivovateľov patrila aj futbalová hviezda David Beckham, ktorý sa neskôr stal jej manželom. Dnes patria medzi najznámejšie a najúspešnejšie páry na svete. 

V poslednom období sa podnikanie Victorie Beckham neustále rozširuje a ona žiari predovšetkým ako návrhárka a modelka – v módnom priemysle si postupne vybudovala rešpekt a úctu. Jej štýl je možné charakterizovať jednoduchými, čistými líniami a tlmenými farbami. Klasický, no zároveň veľmi moderný „Beckham look" sa stal vo svete módy pojmom. Aj v otázke účesov Victoria vyznáva heslo „v jednoduchosti je krása“. Do strany začesané vlny sú dokonalou ukážkou jej nenáročného a za každých okolností dokonalého štýlu. Aj popri toľkých úspechoch a sláve sa jej darí vychovávať štyri deti. 

V našom podrobnom návode sa dozviete, ako si vytvoriť účes à la Victoria Beckham.

Pomôcky na úpravu zvlnených vlasov Victorie Beckham

Aby ste dosiahli takéto hodvábne, ležérne splývajúce vlny, musíte mať dostatočne dlhé vlasy.

Na úpravu kučier budete potrebovať kulmu a ochranný sprej pred stylingovým teplom, vďaka ktorému predídete strate lesku. Použitie vlasového oleja zvýši poddajnosť vlasov a lak ich udrží po celý deň vo forme. 

Ako si vytvarovať účes podľa Victorie Beckham

1. Vlasy si rozdeľte krátkou cestičkou a začešte ich do strany, aby splývali cez jedno rameno.

2. Do nižšej polovice vlasov naneste ochranný sprej a s pomocou kulmy následne vytvarujte mäkké vlny.

3. Rozdeľte si vlasy do stredne hrubých prameňov. Spodnú časť si prameň po prameni obtáčajte okolo kulmy a na 5 – 10 sekúnd nechajte pôsobiť stredný stupeň tepla. Vrchná časť vlasov zostane rovná.  

4. Opatrne snímte vlasy z kulmy a opakujte v prípade, že vzniknuté vlny nebudú dostatočne pevné.

5. Vlny dotvarujte prstami a prehoďte si ich cez rameno. Keďže namiesto kefy či hrebeňa použijete prsty, váš účes bude mať uvoľnený nádych. 

6. Do dlane si naneste pár kvapiek oleja a votrite ho od korienkov smerom ku končekom. Okrem toho, že vaše vlasy rozžiari, poskytne im aj blahodarnú výživu a hydratáciu.  

7. Finálny účes zafixujte lakom na vlasy.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...