Skip to Content

Ako na to: Trendy cop s prvkami v geometrickom štýle

Populárna klasika tento krát v novom a originálnom prevedení s geometrickými detailmi. Tento inovatívny uhladený cop nám padol do oka na módnej prehliadke. Jedinečný prvok tvoria dva široké pramene siahajúce od čela cez vrchnú časť hlavy, kde sú prekrížené a smerujú do opačných strán nad krkom. U nás nájdete návod, ako si tento výnimočný účes vytvoríte jednoducho sami.

Ak by ste na tento účes hľadeli spredu, nič neobvyklé by ste nezaznamenali. Vlasy modelky sú stroho začesané dozadu. Tento styling odhalí svoje čaro až pri pohľade zozadu, kde sa dva uhladené široké pramene navzájom pretínajú a následne spájajú každý s vlasmi na opačnej strane nad krkom. Prekrížené pramene vlasov sú neuveriteľne jednoduchým a zároveň pôsobivým ozvláštnením, ktoré okamžite zaujme.   

Ako si upraviť cop s geometrickými prvkami

Budete potrebovať tieto stylingové pomôcky:

Jemný hrebeň, vosk na vlasy, vlásenky a tenkú gumičku

1. Do dlaní si naneste malé množstvo vosku a uhlaďte nimi vlasy po celej dĺžke. Potom si ich jemným hrebeňom začešte dozadu.

Ak máte kučeravé alebo krepovité vlasy, ošetrite ich ochranným sprejom a prameň po prameni si ich vyrovnajte žehličkou.

2. Rozdeľte si vlasy na tri pramene – stredný prameň nad čelom a dva po stranách.

3. Teraz si stredný prameň prehoďte dozadu a znovu prečešte. Potom ho rozdeľte na dva menšie pramienky navrchu hlavy. Navzájom ich prekrížte a upevnite vlásenkami dole nad krkom, jeden na každej strane.

4. V ďalšom kroku sponkami upevnený prameň prekryte zvyškom vlasov najskôr na jednej, potom i na druhej strane. Tak aby body, v ktorých sú pramene zopnuté sponkami, neboli viditeľné. Konce vlasov po oboch stranách prečešte a potom všetky voľne padajúce vlasy zopnite do copu na zátylku.

5. Na stiahnutie copu použite tenkú gumičku. Vytiahnite z neho tenký pramienok a obtočte ho okolo základu copu. Koniec upevnite skrytými vlásenkami.

6. Nakoniec použite lak na vlasy, aby účes nestratil tvar.

Tento pozoruhodný cop sa skvele hodí ženám hľadajúcim extravagantné účesy, ktoré by zaujímavo podčiarkli ich osobný štýl. Cop s geometrickými prvkami zaručene vzbudí pozornosť, kdekoľvek sa objavíte!

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...