Ako si vyskúšať novú farbu vlasov? Tu sú vaše možnosti!

Pri nakupovaní si kúsky oblečenia, ktoré sa nám najviac páčia, môžeme vyskúšať priamo v predajni. A keď ich kúpime, no nakoniec predsa len začneme pochybovať, zvyčajne môžeme veci vrátiť. Podobný proces však neplatí pri novej farbe na vlasy, málinko sa odlišuje. Čo sa týka „skúšania“ novej farby, máme niekoľko možností, a keď sa nám odtieň nepáči, jednoducho si ušetríme celý proces výmeny tovaru. Takže, ako si možno vyskúšať novú farbu na vlasy bez záväzku v podobe trvalého zafarbenia? Máte tri možnosti:

1. Pramene – oživenie novým tónom

Umelé pramene vám dávajú možnosť preskúmať všetky možnosti a zistiť, s ktorým odtieňom sa cítite najkomfortnejšie. Blond pramienky v hnedých vlasoch alebo bledohnedé pramene v tmavej hrive – hneď z prvého dojmu zistíte, či vám nový tón pristane a harmonizuje s vašou pleťou, make-upom a celkovým lookom. Možno sa vám zapáči farebný mix umelých prameňov alebo vás vlasová skúška presvedčí, aby ste nový odtieň naniesli na celú hrivu.

2. Jemná farba na vlasy – zmývateľná a krásna!

Samozrejme, klasikou medzi testami, aký odtieň vlasov zvoliť, je zmývateľná farba. Ak ste si už nový tón viacmenej vybrali, no stále vo vás pretrvávajú pochybnosti, či vám skutočne pristane a chcete ho mať na vlasoch dlhší čas: zafarbite ich dočasne! Dostupné sú farby s rozličnou trvanlivosťou, základný level vám vlasy zafarbí na šesť až osem umytí.

3. Parochňa – extrémne farby vlasov naživo

Ak si vyberiete nezvyčajnú alebo kompletne odlišnú farbu vlasov než je vaša vlastná, môže to byť nemalý risk, ktorý chce veľa odvahy. Čo ak sa vám nebude páčiť, keď si odtieň nanesiete na vlasy trvalo? Túto prekážku ľahko prekonáte, stačí si váš vysnívaný odtieň vlasov odskúšať v parochňovom štúdiu. Nemusíte si parochňu automaticky kúpiť, takto však uvidíte novú farbu priamo na sebe, naživo a bez rizika. Pristane vám trendová biela? Môžete z blonďavej prejsť na uhľovo čiernu? Je pre vás vhodná pastelová ružová? Vyskúšajte to!

Súvisiace články
 • Farba verzus tónovanie: Ktorá metóda je tá pravá?

  Farbenie vlasov

  Farba verzus tónovanie: Ktorá metóda je tá pravá?
  ...

  Prinášame vám dôležité fakty, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní. Aké sú medzi nimi rozdiely, aké majú výhody a čo od ich aplikácie môžete očakávať?

  ...
 • Letná blond: Zdravé vlasy pobozkané slnkom

  Blond farba vlasov

  Letná blond: Zdravé vlasy pobozkané slnkom
  ...

  Trblietavá blond je esenciou leta. Aby takou aj zostala, mali by ste chrániť vlasy pred UV žiarením. Prinášame tie najlepšie letné tipy pre blondínky.

  ...
 • Farebné pruhy

  Exotické farby na vlasy

  Farebné pruhy
  ...

  Kombinácie výrazných farieb už nie sú vyhradené len pre látky a odevy. Teraz zvýrazňujú štýlové ženy žiarivými farbami svoje účesy

  ...
 • Návrat trendu: platinová blond je teraz trendy viac ako kedykoľvek predtým

  Plavá farba na vlasy

  Návrat trendu: platinová blond je teraz trendy viac ako kedykoľvek predtým
  ...

  Plavá, plavejšia, platinová. Tento najsvetlejší blond tón je medzi farbami na vlasy dobre známy. Platinová blond sa nosí už od 90. rokov, ale až teraz si ju ľudia prestali spájať s bábikou Barbie. Čítajte ďalej a dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť o tejto trendy farbe.

  ...
 • Blogové trendy: Zafarbite si vlasy načerveno

  Červená farba na vlasy

  Blogové trendy: Zafarbite si vlasy načerveno
  ...

  Blogerky sa rozžiarili pre červené vlasy. Zistite, či aj vám červené vlasy pristanú a ako si ich udržať stále krásne, plné života.

  ...
 • Odvážte sa! Premena blondínky na brunetku

  Farbenie

  Odvážte sa! Premena blondínky na brunetku
  ...

  Rada experimentujete s farbou vlasov? Možno vás zaujíma, aký je vzťah medzi odtieňom vlasov a celkovým imidžom.

  ...
 • Odtiene sivej: Nové trendy pre šedivé vlasy

  Šedivé vlasy

  Odtiene sivej: Nové trendy pre šedivé vlasy
  ...

  Nastávajú sivé časy: Vlasy tejto farby začínajú byť trendy! Zistite, ktoré účesy sú práve obzvlášť vhodné na to, aby sivým vlasom dovolili vyniknúť.

  ...
 • Odfarbenie pôvodne šedých vlasov

  Šedivé vlasy

  Odfarbenie pôvodne šedých vlasov
  ...

  Šedivé vlasy vyjadrujú určitý postoj k móde a životnému štýlu. Ženy, ktoré si farbili šedivé vlasy a teraz majú v pláne prestať vedia, koľko času to vyžaduje. Stať sa trendy so šedivými vlasmi však chce tiež svoj čas.

  ...
 • Hviezdy so šedivými vlasmi

  Šedivé vlasy

  Hviezdy so šedivými vlasmi
  ...

  Celebrity na celom svete zbožňujú svoje šedivé vlasy. Obdivujte šediny Jamie Lee Curtis, Judy Dench a iné hviezdy!

  ...
 • Šedivé vlasy

  Šedivé vlasy

  Šedivé vlasy
  ...

  V panike si ženy začínajú farbiť vlasy hneď ako nájdu svoj prvý šedivý vlas. Mladé hviezdy však objavili krásu a šarm šedivých vlasov.

  ...
 • Svieže účesy pre šedivé vlasy

  Šedivé vlasy

  Svieže účesy pre šedivé vlasy
  ...

  Jemné vlny, boby, uhladené drdoly a krátke účesy sú variácie, ktoré dodajú štýl šedivým vlasom.

  ...
 • Hlasujte: Ktorej blondínke to viac pristane?

  Plavá farba na vlasy

  Hlasujte: Ktorej blondínke to viac pristane?
  ...

  Ktorá z aktuálnych blondínok pôsobí príťažlivejšie, Emma Roberts či Demi Lovato? Hlasujte za svoju víťazku!

  ...