Skip to Content

Blogové trendy: Vlasy zakrútené, vlnité a účesy plné vrkočov

Na prvý pohľad vsadili módni blogeri na vrkoče a copy školáčok. Čo tak o niečo sofistikovanejšie rybí cop (vrkoč rybia kosť). Nové vlasové trendy v blogosfére sú zapletené a vypnuté vrkoče. 

Blogerka Jasmin zo stránky Tea & Twigs rozhodne nemá núdzu o nové trendy účesy. Pravidelne prezentuje rôzne zapletené, zakrútené a vlnité vlasové kreácie nielen na svojej stránke prostredníctvom fotiek, ale i na YouTube vo svojich videách 'Jasminina škola vlasového stylingu'.

Jasminin blog vám prezradí všetko o zapletaných vrkočoch, zakrútených drdoloch a vysvetlí, ako vytvoriť jemné vlny vo vlasoch. Jasmin má jednu veľkú výhodu. Jej dlhé čevenkasté blond vlasy (ako Zlatovláska) sa hodia na akýkoľvek účes.

Zapletený vrkoč je zatočený do zaujímavého drdolu. Jasmin sa chystá na vysvetlenie úpravy vlasov na takýto drdol v jej školiacom videu na YouTube. Jej zaujímavo zapletená vlasová kreácia možno spustí nový trend v účesoch. V módnej kolekcii jar/leto 2011 značky Louis Vuitton a Yves Saint Laurent, nosia modelky zapletené a vyčesané vlasy. Kto iný, ako vlasová umelyňa Jasmin, by vám mal ukázať ako si dopriať takýto účes: Ďakujeme Jasmin, tvoje čitateľky to ocenia! Bohužiaľ, Jasminin web je v nemčine, ale i tak môžete získať aspoň predstavu o účese.

Vo svojich nových módnych ideách, Jasmin vložila do účesu bočný zapletený vrkoč.
Zakrútený účes je jedným z vlasových trendov pre jar/leto 2011 - dokazuje to i prehliadka Marca Jacobsa pre značku Louis Vuitton.

Odkazy

Jasminin YouTube program >> Tea and Twigs

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...