Skip to Content

Jedna hviezda – Päť účesov: Carey Mulligan

Getty Images

Britská herečka Carey Mulligan zaznamenala raketový štart kariéry. Sotva sa objavila na filmovej scény, a už hrala v jednej hlavnej úlohe za druhou. Jej posledný výkon ide priam po stopách úžasnej Mii Farrow. Čo bude ďalej? Určite ďalší skvelý film! Okrem jej hereckej kariéry sa oplatí sledovať aj spôsoby úpravy jej krátkych vlasov.

Ak chcete vidieť Carey Mulligan s dlhými vlasmi pozrite si  jej film "Never Let Me Go", ktorý mal premiéru v októbri 2010. Britská herečka zbožňuje krátke strihy a mnohokrát dokázala, aké môžu byť krátke účesy všestranné a vhodné na každú príležitosť. Jej herecká univerzálnosť je však ešte pôsobivejšia. Dokonca aj v jednom zo svojich prvých filmov   "Education' " si vyslúžila nomináciu na Oscara a niekoľko ocenení na filmových festivaloch. Teraz hviezdi, Carey Mulligan po boku Ryana Goslinga v akčnom thrilleri "Drive". Ďalším projektom v jej kariére je úloha v remaku legendárneho dramatického filmu "'The Great Gatsby ". Hviezdy v pôvodnom filme boli slávni herci Robert Redford a Mia Farrow. Spozornieť by mali muzikáloví fanúšikovia! V roku 2012 bude totiž hrať Carey Mulligan postavu Elizy Doolittle v remaku "My Fair Lady". Jej filmovým kolegom v tomto filme by mal byť Hugh Grant ako drsný Dr Doolittle.

Carey Mulligan so sviežo vyzerajúcou ofinou na medzinárodnom filmovom festivale v Palm Springs v januári.

Účes Carey Mulligan

Účes Carey Mulligan je jednoduchý a praktický pre svoju všestrannosť. Z času na čas si z vlasov vytvorí elegantný účes pomocou veľkého množstva lesku. Jej farba na vlasy môže byť blond či hnedá, môže si nechať ostrihať ofinu a začesať si vlasy dozadu, alebo na strany.  Carey nemá problém vytvoriť si krásne vyčesaný účes (updo). Určite má talent preukázať všestrannosť krátkych strihov.

Zaujímavé odkazy

Interview o filme 'Never Let Me Go' >> gossippress.com

Obsiahla recenzia filmu >> hollywoodreporter.com

Sledujte štýl Carey Mulligan >> cyrillawest.blogspot.com

Viac fotografií Carey Mulligan >> celebrity-mania.com

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...