Skip to Content

Videoblog s inštrukciami k stylingu vlasov: 'Cali Kessy'

Getty Images

Sladká ako Kessy! Tento mesiac si osladíme rubriku „Obľúbená blogerka YouTube vesmíru“ slečnou menom Kessy z 'Cali Kessy'. Svojich fanúšikov vždy počastuje sladučkým úsmevom, mimoriadnymi vlasovými návodmi a mnohými ďalšími tipmi ku kráse. Takže svoje miesto v našom zozname blogov si určite zaslúži.

Zarytá vegetariánka priznáva, že nie je na športy, ale skôr na tie pekné veci v živote ako vlasy, krása a make-up. Kessy z Karlsruhe je práve taká všestranná ako jej blog 'Cali Kessy'. S množstvom nápadov a drzým šarmom približuje táto 22-ročná blogerka svoj svet krásy fanúšikom a doslova ich prilepí na obrazovky svojimi príťažlivými vlasovými návodmi, inšpiratívnymi vizážistickými tipmi a pestrofarebnými nechtovými dizajnmi.

Kessin videoblog 'Cali Kessy'

Čo nájdete na jej blogu? „Krásu, zábavu a úprimné názory,“ vraví Kessy. Študentka sa veľmi dôsledne snaží ponúknuť svojim divákom to najlepšie zo seba a svojich nápadov, a to radšej ako ich klamať povrchnosťou. Svoj úspech zakladá na úprimných komentároch, priamych tipoch a (ne)prikrášlenej pravde. A týka sa to aj tém z jej súkromia, ako napríklad vzťahu na diaľku. Žiť sladký život vôbec neznamená mať na ružiach ustlané, rovnako ako dokonalo hladké nohy v lete či nanášanie falošných rias... Kessy zdieľa svoje osobné skúsenosti so svojimi fanúšikmi a stojí pri nich slovami aj skutkami. Dať a brať. A rovnako sa na svojich divákov spolieha – mladá rodáčka z Bádenska-Württemberska si napríklad pýta tipy, aby sa pripravila na svoju nadchádzajúcu cestu do Mníchova. Interakcia v najlepšom zmysle slova!

Zaostrené: Viac o Kessy

„Najskôr som to robila len pre zábavu,“ vysvetľuje Kessy. Po 13-tich mesiacoch v Kalifornii ako au-pairka si musela počkať na vysokoškolské miesto v Nemecku a rozhodla sa venovať tento čas blogovaniu: „Sledovala som iných ľudí na YouTube, napríklad 'Shaaanxo', už veľmi dlhý čas a naozaj ma bavili.“ Do dnešného dňa Kessy bloguje už viac ako rok a základňa jej fanúšikov sa stále rozrastá (momentálne okolo 9 000 odberateľov). Na YouTube sa blogerka špecializuje najmä na vlasové tipy – niet sa čo čudovať, jej hriva je pre ňu doslova svätou. „Myslím, že dĺžka mojich vlasov je teraz naozaj mimoriadna a páči sa mi, aké sú lesklé. Preto si dávam záležať na tej najlepšej starostlivosti,“ hovorí Kessy. Študentka nedá dopustiť na nezmývateľné produkty a vlasy chráni pred príliš veľkým teplom. „Keďže si vlasy často vyrovnávam, vždy používam tepelnú ochranu.“ Rodáčka z Bádenska-Württemberska nikdy netúžila po krátkom strihu vlasov: „Vždy som chcela veľmi dlhé vlasy, takže je iba malá šanca, že by som si ich niekedy dala ostrihať. Ale obdivujem ženy a dievčatá, ktoré si vedia vybrať krátke strihy vlasov a udávajú nimi trendy.“

Videoblog s inštrukciami k stylingu vlasov
Účes pre dobrý pocit: Dlhé vlasy s vrkočom.

Vlasové inštrukcie od 'Cali Kessy':

Vždy má riešenie: Dni, keď si nedokážeme upraviť vlasy, pre Kessy nepredstavujú žiadny problém. Študentka objavila populárny strapatý drdol práve pre svoje vlasy, vďaka ktorému si dokáže vypnúť svoju hrivu, keď už nie je úplne svieža. „Nedbalý uzol je rýchly a jednoduchý a naozaj univerzálny!“ 'Cali Kessy' nám vo svojom videu ukáže, ako tento všestranný look dosiahnuť:

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...