Skip to Content

Video Blog: „SchmecktSowiesoNicht”

Čas od času vám predstavíme naše najobľúbenejšie video blogerky a blogerov, ktorí predstavujú súčasné trendy vo vlasovom stylingu. Dnes vás zoznámime so  Susanne – autorkou vlogu s názvom „schmecktSowiesoNicht”. Okrem iného tu nájdete aj užitočné odporúčania a inštrukcie, ako sa napríklad vysporiadať s vlasmi, keď nemajú svoj deň.

V dnešnej dobe rozhodne nie je núdza o video blogy, ktoré sa zaoberajú vlasovým stylingom, make upom a módou. Niektoré z nich odrážajú skutočne odborné znalosti a vyššiu úroveň tohto „umenia“. Našli sme viaceré poklady a radi by sme vám predstavili naše naj.

Susanne a 'schmecktSowiesoNicht'

Susanne svoje vlogy o vlasovom stylingu vždy okorení správnou dávkou humoru. Bez príkras a v pravom minimalistickom štýle ide Susanne priamo na vec a ukazuje nám vo videách svoj hair-style. Jej popisy a inštrukcie sú jednoduché a zrozumiteľné, a preto sa dajú ľahko napodobovať.

Okrem  videí o vlasoch nám Susanne ponúka i humorné klipy inšpirované jej osobnými skúsenosťami. Chceli by ste vedieť aký typ účesu by si mala vytvoriť matka, aby zaručene naštvala svoje dcéry? Susanne vám ukáže ako to docieliť.

Susannin vlogerský portrét

Okamžite sme si všimli, že každý z jej krokov vo vlasovom stylingu je dotiahnutý  do absolútnej dokonalosti. Susanne svoje vlasy pozná veľmi dobre a vie ako ich upraviť. „V puberte som svoje husté vlasy nenávidela, neskôr som svoj názor zmenila a teraz svoju „hrivu“ milujem.“

Trendy v účesoch a trendy všobecne sa menia veľmi rýchlo. Susanne rada experimentuje s novými štýlmi, najmä s farbami. „Začala som si farbiť vlasy v tínedžerskom veku. Ružovú som si vybrala ako prvú, potom červenú, hnedú a čiernu. Teraz sú moje vlasy zase škoricové.“

Aj napriek tomu, že miluje rôzne účesy, Susanne nikdy nevyskúšala krátky zostrih. „Krátke účesy sa mi páčia, dodávajú žene istý charakter. Ja som však zatiaľ nenašla odvahu ostrihať si vlasy viac než pod uši.“ A to je pre nás len dobre, pretože jej vlogy ponúkajú cenné inšpirácie pre polodlhé a dlhé vlasy.

Hlavným aktérom jej prvého vlogu na YouTube bol jej pes Ikarus Doodle.

„Po čase už moje nápady neladili s témou 'ikarusDoodle', a tak som vytvorila nový video blog 'schmecktSowiesoNicht'.“

Susanne vo svojom video-blogu: Francúzsky cop a styling

Video Blogs and Hair Styling Instructions
Krásny styling s copom, oslní v práci a je vhodný aj pre slávnostné príležitosti.

Rovnako ako všetky ženy, aj vlogerka Susanne pozná „bad-hair days“. Ponúka preto praktické stylingové rady práve na tieto dni. Drdol alebo cop vás zachráni v hocijakej situácii. V nasledujúcom videu vám ukáže štýlový drdol.

Susannin video blog: Cop zapletený okolo hlavy + ako na to

Podľa Susanne sú jej nápady praktické. Jej vlasové stylingy zapadajú presne do aktuálneho „normcore trendu“ (prosté a nenáročné). Každý z jej účesov má navyše istú dávku sofistikovanosti a precíznosti. S ďalším videom sa naučíte, ako vytvoriť krásny cop zapletený okolo hlavy, doplnený o čelenku.

Susannine Vlogy:

 

schmecktSowiesoNicht >> YouTube.de

Ikarus Doodle >> YouTube.de

 

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...