Skip to Content

Video blog plný stylingových návodov: TheUniqueCarina

Getty Images

Predstavujeme vám jedinečnú YouTube blogerku Carinu! Rodáčka z Mníchova svojich čitateľov vábi mottom „Be unique, be you! / Buďte jedineční, buďte sami sebou!“ a na svojom blogu prináša novinky zo sveta krásy, stylingu a účesov. Rada experimentuje s vizážou a svojmu heslu neostáva nič dlžná – presvedčte sa sami!

„Nekonečný príbeh“ – tak znie Carinina odpoveď na otázku týkajúcu sa jej farby vlasov. Pekná Mníchovčanka korení obsah svojho blogu TheUniqueCarina rovnakou hravosťou a bystrými úvahami, aké predviedla aj v rozhovore s nami. 

Carinin video blog TheUniqueCarina

Sýty hlas a jasné formulácie – to je Carinin recept, ako zaujať svoju komunitu, ponúknuť užitočné tipy týkajúce sa stylingu vlasov a ďalších príjemných tém. Blondínka približuje svet krásy prostredníctvom zábavných anekdot, ktoré sú vždy trefné a výstižné. Ako napríklad zážitok z návštevy u kaderníka, ktorý ju miesto zastrihnutia končekov pripravil o plných 15 cm z dĺžky vlasov. A servítku pred ústa si pritom rozhodne nedáva.

Mimochodom, po tejto skúsenosti berie 26-ročná vlogerka nožničky do rúk sama, kedykoľvek vo vlasoch objaví rozštiepené končeky: „Aj napriek vytrvalej starostlivosti bohužiaľ stále zápasím s rozštiepenými končekmi.“ Vo videu vysvetľuje svojim fanúšikom, na čo si majú dávať pozor. Jej rady sú šikovné, praktické a účinné! 

Viac o Carine

Carina našla pomenovanie pre svoj blog naozaj rýchlo: „Slovo ´jedinečná´ pokladám za veľmi inšpiratívne, nielenže dobre znie, baví ma aj jeho obsah: nenapodobiteľná a jediná svojho druhu!“

Video blog so stylingovými návodmi
Najobľúbenejším trendom vo farbách na vlasy je pre ňu melír. „Vašim vlasom prepožičia pohyb.“ vysvetľuje.

Túto blondínku charakterizuje nekomplikovaný prístup k stylingu vlasov: „Ako sa oblečiem, to je vždy výsledok spontánneho rozhodnutia. Ráno vstanem a vyberám si väčšinou podľa nálady.“ Znie to síce vierohodne, ale že by sa všetko dialo iba náhodou, to sa nám úplne nezdá. Aj v Carine sa skrýva dievča, ktoré detailne premýšľa o tom, ako bude vyzerať jej makeup, ktorý look a účes k sebe najviac sadnú. Ona sama priznáva: „Som žena, a preto prirodzene premýšľam o veciach ako nová farba vlasov! Mám za sebou kopec experimentovania, ale ako blondínka sa jednoznačne cítim najlepšie.“ Ako certifikovaná YouTube expertka na styling (sleduje ju viac než 54 000 užívateľov) má Carina riešenie snáď na každý problém týkajúci sa vlasov: „Ak vaše vlasy práve nemajú svoj deň, pomôžte si vysoko zopnutým copom, výborne sa budete cítiť so sviežimi plážovými vlnami a melír obohatí vaše vlasy o pohyb a textúru.“ A čo starostlivosť o vlasy? Vlogerka odporúča „olej na vlasy, ktorým predídete vysušovaniu končekov a intenzívne kúry raz za týždeň pre ich dokonalú hydratáciu“. Ďakujeme za skvelé tipy a zábavnú lekciu nemčiny!     

Návod na styling vlasov: Cop s pramienkom

Video blog s návodmi na styling
Cop so špeciálnym efektom: Tmavá línia pri korienkoch zámerne vystupuje do popredia vďaka uhladenému štýlu účesu.

Ak vaše vlasy nemajú svoj deň alebo kedykoľvek máte chuť: podľa Cariny je uhladený, vysoko zopnutý cop účesom, bez ktorého nemôžete existovať! Klasický cop zjemnila a ozvláštnila pramienkom vlasov obtočeným tak, aby zakrýval gumičku.  

Čo budete na uhladený cop potrebovať:
Žehličku, ochranný sprej pred stylingovým teplom, olej, vlásenky, gumičku, lak na vlasy a prípadne sprej na uhladenie vlasov.

Ako na to:

1. Do vlhkých vlasov si naneste ochranný sprej a uhlaďte ich pomocou žehličky.

2. Vlasy pevne začešte dozadu a popri tom ich vyhladzujte s použitím oleja, čím dosiahnete lesklý look.

3. Zopnite si ich do copu vysoko na hlave a akékoľvek odstávajúce vlasy skroťte sprejom na uhladenie vlasov.

4. Oddeľte širší pramienok zo zadnej časti copu, obtočte ho okolo gumičky a následne upevnite vlásenkami.

5. Nakoniec cop zafixujte lakom a styling je hotový!

Carinine kanály na sociálnych sieťach

TheUniqueCarina >> YouTube.de

TheUniqueCarina >> instagram.com

TheUniqueCarina >> facebook.com

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...