Skip to Content

Ultra rýchle účesy: Styling pre každú dĺžku vlasov

Ráno nedokážete vyliezť z postele, potom nanajvýš niečo vylovíte zo skrine a cestu do práce si spríjemňujete espresom „so sebou“? Ráno vlastne nikdy nie je času nazvyš! Ak je to aj váš prípad, komplikovaný styling neprichádza do úvahy. Prinášame vám rýchle a pôvabné účesy pre dlhé, polodlhé aj krátke vlasy.  

Nie ste ranné vtáča? Potom tento problém dôverne poznáte: na zložitý styling nemáte ani pomyslenie. A ešte horšie je, že vlasy si ráno robia, čo chcú a nedajú sa skrotiť - hlavne v prípade polodlhého či krátkeho účesu. Dostať vlasy pod kontrolu môže byť poriadna fuška. Našťastie sme objavili päť expresných riešení a rýchlych tipov pre váš ranný stylingový rituál.  

Pohotovostné kroky: Naneste si do krátkych vlasov trocha suchého šampónu a dostaňte ich pod kontrolu česaním proti ich rastu. Päť nahriatych natáčok vám zasa pomôže v prípade, že nosíte vlasy po bradu alebo dlhšie. Natočte si vrchné vlasy v niekoľkých širších pramienkoch, jemne ich prefúkajte fénom a nechajte vychladnúť, zatiaľ čo sa budete líčiť.
Dlhým vlasom pomôže, ak si večer ľahnete s copom stiahnutým vysoko na temene (no nie príliš tesne). Počas spánku by vám nemal vadiť a neposlušné pramienky zostanú pod kontrolou. Náš tip: Namiesto gumičky použite na stiahnutie vlasov podlhovastú hodvábnu šatku alebo jednu z obľúbených špirálovitých gumičiek.    

Ďalšie tipy a vysokorýchlostný styling nájdete v našej galérii:

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...