Skip to Content

Rafinované účesy na festivale v Cannes 2013

Getty Images

Tento rok bol festival v Cannes opäť prehliadkou známych hviezd, ktoré uchvátili davy svojimi pôvabnými účesmi a outfitmi – od decentných a elegantných až po vyzývavé a extravagantné. Vybrať ten najobľúbenejší účes bol skutočne tvrdý oriešok. Nakoniec sme sa však zhodli na niekoľkých mimoriadne štýlových kreáciách a dúfame, že budú inšpiráciou aj pre vás.

Doménou festivalu v Cannes je samozrejme filmové umenie a jeho aktuálny vývoj. Neexistuje však dôvod nevychutnať si aj lesk a nádheru tohto veľkolepého podujatia, keď sa tu po červenom koberci denne prechádzajú hviezdy v exkluzívnych róbach a pozoruhodných účesoch.

Rafinované účesy na festivale v Cannes 2013

Po novoročných oslavách sa vaše oči obyčajne upierajú na vzrušujúce vlasové výtvory na odovzdávaní Zlatých Glóbusov (január) a Oscarov (február). Tento rok Cannes prekonalo oba vrcholy filmovej sezóny aspoň čo sa týka noblesných účesov. Je známe, že na malých miestach sa odohrávajú najväčšie veci – toto pozoruhodne krásne mestečko na juhu Francúzska opäť raz porazilo najdôležitejšie centrá filmového priemyslu a módy.

Účesy prítomných dám zaujali kreatívnymi zapletanými prvkami (Lorie a Fan Bingbing), podmanivými vlasovými doplnkami ((Cara Delevigne a Katie Chang) a bohatými vlnami v nevšedných tvaroch (Claudia Galanti a Nicole Kidman).

V našej galérii očarujúcich účesov z festivalu v Cannes si určite prídete na svoje. Špecialista Schwarzkopf Armin Morbach vám v nasledujúcom videu pomôže vytvoriť pôvabný vyčesaný účes s použitím doplnkov.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...