Skip to Content

Hviezdny účes mesiaca: Karolina Kurková

Bolo to skvelé divadlo! Na filmovom festivale v Cannes reprezentovala Karolína Kurková svojím štýlom noblesnosť. S jej účesom plným vĺn vzdala poctu jednej z najväčších hviezd Hollywoodu všetkých čias, prekrásnej Marilyn, s ktorou by sme tento rok oslávili 85.narodeniny.

Všetko najlepšie Marilyn Monroe! 1.júla 2011 by sa táto hviezda dožila svojich 85-tych narodenín. Jej štýl je však stále s nami!

Slávnostný otvárací ceremoniál na filmovom festivale v Cannes bol perfektnou príležitosťou pre Karolinu Kurkovú na prezentáciu jej podmanivých vĺn. Super modelka predviedla svoj účes na premiére filmu Woodyho Allena „Polnoc v Paríži“ zrejme z úcty k zlatej ére Hollywoodu. Nepripomína vám jej účes niekoho konkrétneho? Presne tak, filmová hviezda Marilyn Monroe ohromovala svojich obdivovateľov takýmto účesom i podobným štýlom. 1.júna by sa táto diva dožila 85.rokov.

Karolina Kurková interpretuje slávny účes svojím vlastným spôsobom. Jej vlasy dlhé po ramená sú zafarbené na jasne svetlú blond s módnymi pastelovými pramienkami. S cieľom vytvoriť takýto účes si vlasy obtočila okolo natáčok rôznych veľkostí. To dáva štruktúru jej kučerám. Nerovnomerne upravená cestička na stranu dodáva účesu nádych modernosti.

Potrebujete:

tužidlo na kučeravé vlasy, nátačky rôznych veľkostí, lak na vlasy, lesk a fén na vlasy s difúzerom na tvorbu kučier

Ako na krásne kučery:

 • Po umytí a opláchnutí šampónom si vlasy vysušte uterákom a naneste na ne tužidlo pre kučeravé vlasy. Potom vlasy do sucha vyfénujte.
 • Pramienok po pramienku naneste na vlasy lak na vlasy a zatočte ich do natáčok.
 • Držte fén v 90 stupňovom uhle od natáčok a takto upravené vlasy sušte niekoľko sekúnd. Potom nechajte vlasy úplne vychladnúť.
 • Vyberte natáčky a vytvorte vo vlasoch nerovnomernú cestičku. Následne opatrne upravte kučery do požadovaného tvaru a miesta. Na jednej strane hlavy dajte vlasy za ucho.
 • Aplikujte lesk na vlasy a retro účes je hotový!
Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...
 • Milovníčkam dobrodružstva: Trendy cop

  Trendy účesy 2019

  Milovníčkam dobrodružstva: Trendy cop
  ...

  Schwarzkopf TrendLooky 2019 boli navrhnuté pre silné, sebaisté ženy. Expert na vlasy, Armin Morbach, vytvoril celkovo päť účesov. Predstavujeme Vám jeden z nich: Trendy cop.

  ...