Skip to Content

Vlasy à la Angelina Jolie

Getty Images

Všetko najlepšie, Angelina Jolie! 4. júna 2015 bude Angelina Jolie oslavovať svoje 40. narodeniny. A to je pre nás podnet, aby sme sa bližšie pozreli na účesy, ktoré z nej urobili osudovú ženu a polovičku Brada Pitta. V živote rovnako ako v umení a biznise Angelina ukazuje svoju silu a štýl.

Herečka Angelina Jolie vyrástla z excentrickej hollywoodskej hviezdy do svojej súčasnej role matky šiestich ratolestí, prvotriednej humanitárky, manželky Brada Pitta a matky veľkej rodiny. Spolu s Bradom žije Angelina svoj sen multikultúrnej rodiny, tri z ich šiestich detí sú adoptované. Tajomstvom jej krásy pravdepodobne nie sú len jej plné pery a veľké oči, ale aj aktívny život, ktorý vedie. Jej zjav a štýl priťahujú pohľady dokonca aj v Hollywoode. Angelinina charizma a elegancia z nej robia prirodzenú trendsetterku v životnom štýle aj v móde. A to zahŕňa aj účesy. V našej galérii prinášame Angelinu Jolie s niekoľkými z jej najlepších účesov za posledné roky.

V štýle Brangelina

Brad Pitt a Angelina Jolie spolu vyzerajú výborne. Pre mnohých predstavujú manželský sen. Dokonca aj ľudia, ktorí by stále oveľa radšej videli po Bradovom boku jeho bývalú manželku Jennifer Aniston, priznávajú úspech Bradovho a Angelininho manželstva. V očarujúcom Brangelinovskom partnerskom štýle predstavuje dvojica ukážku pevného rodinného zväzku. A za to majú náš potlesk!

Účesy Angeliny Jolie
Životní partneri Brad Pitt a Angelina Jolie s rovnakým účesom.

Brad Pitt a Angelina Jolie navštívili premiérovú noc filmu 'Svetová vojna Z' s copmi. Jeho blonďavý chvost bol stiahnutý svetlou gumičkou a upravený v nedokončenom štýle, kým jej dlhší tmavý cop s jedným prameňom maskujúcim gumičku hladko dopadal na ramená (pozrite si fotografiu v galérii).

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...