Skip to Content

Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

Spoločnou črtou účesov na rok 2014 je, zdá sa, otvorenosť a ochota meniť look. Nejde však o premeny za každú cenu, ale skôr o presadzovanie vlastnej voľby a individuálneho štýlu. Je malý zázrak, že klasické účesy budú udávať tón bok po boku s účesmi, ktoré môžu budiť úsmev a rozpaky. Rok 2014 je časom rôznorodých trendov a prekvapivých spojení.

Nepotrebujeme vešteckú guľu - prehliadky známych návrhárov v minulých mesiacoch jasne naznačili, aké účesy budú v roku 2014 dominovať. Na módnych mólach bolo okrem iného možné vypozorovať aj niekoľko pokračujúcich trendov.

Nebudete sama, ak sa rozhodnete ešte chvíľu si ponechať účes či jeho stylingové variácie, ktoré udávali tón v minulom roku. Mnoho stylingových prvkov z roku 2013 zostane „in“ aj v roku 2014. No objavovať sa budú aj nové účesy – od tých v retro štýle až po úplné novinky. Niektoré účesy si možno budú vyžadovať viac odvahy a odhodlania odlíšiť sa a neísť s davom. Akokoľvek sa rozhodnete, majte na pamäti, že to, či je účes atraktívny alebo nie, závisí vždy na tom, kto sa pozerá. Isté je, že medzi tohtoročnými trendmi si niečo nájdu hravé módne guru i ženy, ktoré preferujú klasickejší štýl. Otvorte galériu a hra sa môže začať! 

Účesy 2014 – Nespútaná zmes štýlov

Účesy 2014
Už od jesene 2013 nám návrhári prezentovali svoju víziu toho, čo bude trendy v roku 2014.

Ukážeme vám, aké predpovede na rok 2014 sa objavili na prehliadkových mólach. S určitosťou sa dá povedať, že nikto z návrhárov presne nezadefinoval konkrétnu farbu vlasov či špecifický styling, ktoré by mimoriadne ladili s jeho outfitmi. Platinová blond je medzi nimi rovnako obľúbená ako hnedé odtiene. Modelky predvádzali prirodzene vyzerajúce účesy tak často, ako experimentovali s „mokrým lookom“, rovným strihom či ofinou. Začiatkom roka 2014 je jasné, že všetky spomenuté prvky majú niečo do seba a každý z nich dokáže zapôsobiť.  

Zistite, či sú trendy účesy 2014 podľa vášho vkusu.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...
 • Milovníčkam dobrodružstva: Trendy cop

  Trendy účesy 2019

  Milovníčkam dobrodružstva: Trendy cop
  ...

  Schwarzkopf TrendLooky 2019 boli navrhnuté pre silné, sebaisté ženy. Expert na vlasy, Armin Morbach, vytvoril celkovo päť účesov. Predstavujeme Vám jeden z nich: Trendy cop.

  ...