Skip to Content

Našli sme tváre Schwarzkopf Looks 2014!

Moderný pohľad na ženskú krásu v štyroch podobách! Predstavujeme vám nové tváre, ktorým sa podarilo dokonale stelesniť Schwarzkopf Looks 2014 – kolekciu 4 nadčasových lookov, ktoré spájajú aktuálne trendy zo svetových mól s nespútaným štýlom ulice. Takto vyzerá exkluzívna zmena vzhľadu, ktorou prešli štyri nádejné modelky pod taktovkou Schwarzkopf a časopisu Eva.

Lenka Bukovská, Viera Tranžíková, Martina Vaganeková a Tatiana Dančová sa pred objektívom fotoaparátov zmenili z nenápadných dievčat na extravagantné múzy. Stali sa zosobnením všetkých polôh súčasnej ženy: vyžarujú krehkosť, sebavedomie, nezávislosť a fantáziu. Schwarkopf Looks vyznávajú krásu a noblesu, ktoré spolu so slobodným duchom charakterizujú to, čo dnes nazývame „pôvab“. Hrdinkami dneška sa stali módne a beauty blogerky, modelky a editorky módnych časopisov – ich ležérny štýl oslovuje ženy na celom svete a stal sa základom vzrušujúcich trendov v stylingu.

Odborná porota na základe fotografií vybrala 4 dievčatá, ktoré sa premenili na jeden zo Schwarzkopf lookov. Profesionálnemu tímu kaderníkov, vizážistov a stylistov sa podarilo zvýrazniť ich krásu a zároveň im ponechať ich jedinečnosť. Krása sa totiž podľa aktuálnych meradiel nerovná dokonalosti, práve naopak – do popredia sa dostávajú individuálne črty každej ženy: "Či už ide o novú verziu klasiky, zasnenosť alebo provokatívnu nedokonalosť: naozaj výnimočnú úlohu hrajú v tejto sezóne štruktúry, tvary a odtiene“, hovorí tvorca Schwarzkopf Looks, vlasový expert Armin Morbach. „S inovatívnymi produktmi a vhodnými pomôckami si môžete takýto účes ľahko vytvoriť aj doma. Dávajú ženám slobodu vyjadriť samu seba a možnosť každý deň ukázať svoju osobnosť trochu inak. Nejde o dokonalosť, heslom dneška je neustála zmena.“  

Look Realusion - Lenka Bukovská

Look Fringer – Simona Beňová

Nezbedný vzhľad inšpirovaný street stylom, ktorý odmieta strojenosť. To pravé pre modernú ženu so zmyslom pre uvoľnený, neformálny štýl.  Žiarivá blond kontrastuje s kovovo-medeným líčením očí orámovaných čiernou linkou. Nevyhnutným doplnkom sú nahé, prirodzené pery.

Styling:

1. Účesu pomôže prestrihanie vlasov vpredu tak, aby príjemne lemovali tvár – vlnám tým umožníte voľný pohyb.

2. Na vlasy si naneste ochranný sprej pred stylingovým teplom, následne si ich natočte na dva prsty do „koláčikov“ a z viacerých strán zožehlite.

3. Po rozpustení sa natočené pramene „rozbijú“ a vzniknú veselé, nepravidelné vlny s moderným pôvabom, ktoré nositeľke dodajú auru uvoľnenej ležérnosti. 

Look Classifield - Viera Tranžíková

Look Sleek color – Kristína Činčurová

Oslavuje všetky minimalistky so zmyslom pre nadčasovosť a klasický vzhľad. Uhladené vlny orieškovej farby so žiarivým leskom vhodne dolaďuje prirodzené líčenie v kávových tónoch dotvorené jemnejšou čiernou linkou. Stredobodom sú husté a dramatické mihalnice a opäť iba jemne nalíčené pery.

Styling:

1. Ideálnym predpokladom pre tento vzhľad sú vpredu postupne zostrihané a vzadu zarovnané vlasy.

2. Klasika nikdy nestarne – vlny plné objemu a nostalgického pôvabu vytvoríte natočením celých prameňov na kulmu. Rozdeľte si vlasy do pravidelných častí a postupujte z jednej strany hlavy na druhú.  

3. Pomocou prstov a okrúhlej kefy si vlny upravte do požadovaného tvaru tak, aby pôsobili kompaktne. Celý účes uhlaďte a spevnite lakom pre extra lesk. Nakoniec si vlasy na jednej strane založte za ucho. 

Look Imperfection - Martina Vaganeková

Look Gloss – Kristína Mrázková

Jeho nositeľka chce provokovať a nebojí sa prejaviť svoju individualitu. Na to jej vynikajúco slúži čiernohnedá farba vlasov a magické oči ohraničené výraznou čiernou linkou na spôsob dymového líčenia. Výsledkom je drzý, punkový vzhľad zjemnený ružovými líčkami a šťavnatým leskom na perách.

Styling:

1. Najskôr si vlasy uhlaďte pomocou žehličky, nad čelom si ich vyfúkajte smerom von z tváre.

2. Pramene začešte dozadu a upevnite na mieste sponkami alebo zafixujte lakom.

3. Vrchná časť vlasov je prehodená dozadu, pramene po stranách začešané za ucho. Mokrý efekt, ktorý definuje tento účes, vyčaríte gélom a výsledný styling nakoniec zafixujte lakom na vlasy. 

Look Fairywave - Tatiana Dančová

Look Big Bob – Natália Ondáková

Táto žena je tak trochu z iného sveta! Záplava neskrotných vĺn planúcich ohňom je poznávacím znamením éterickej víly, ktorá na seba strhne pozornosť, kdekoľvek sa objaví. Svetlomedený odtieň vlasov rozohrávajú zlatisté odlesky a kombinácia očných tieňov v tyrkysovo-zelených a hnedo-zlatých tónoch. Na túto paletu nadväzuje hnedé líčenie očí.

Styling:

1. Vlasy si rozdeľte cestičkou na strane a prameň po prameni natočte kulmou.

2. Vzniknuté kučery dotvarujte prstami na jemnejšie pramienky. Aby ste dosiahli extra objem, spodnú časť vlasov si natupírujte. 

3. Časť vlasov nechajte voľne padať do tváre a zvyšok si upevnite za uchom sponkou. Pre zvýraznenie lesku do nich jemne votrite vlasový olej.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...