Skip to Content

Slovenská Tvár Looks 2012 - Poznáme víťazky

Hlasovali ste a porota vybrala 4 anjelov editoriálu v novom čísle mesačíka EVA: Petru Timkovú, Romanu Nguyenovú, Luciu Kapustíkovú a Kristínu Bežovú. Pozrite sa na ne!

Štyri účesy, štyri outfity, zaujímavé variácie make-upu a priestor pre vašu inšpiráciu, Schwarzkopf vám predstavuje Slovenky v exkluzívnej fotostory Slovenská Tvár Schwarzkopf Looks 2012.

Fotenie začínalo v skorých ranných hodinách a aj keď bolo vstávanie pre mnohých ťažkým orieškom, výsledok stojí za to. Na Slovensku sa medzinárodného projektu Schwarzkopf Looks 2012 ujal fotograf Jakub Klimo, účesy a vlasové kreácie mal na starosti Zoltán Takács – slovenský víťaz  Czech & Slovak Hairdressing Awards 2011 a  punc všetkému dodal stylista Boris Hanečka s vizážistkou Veronikou Huťkovou.

Pozor: Našli sme anjelov!

„Tohtoročné dievčatá kampane Schwarzkopf Looks sú krásne, mám veľkú radosť z toho, že sú to nemodelky, a zároveň veľmi zaujímavé typy,“ hovorí Jakub Klimo.

 

Look Overculture Envoy - Kristína Bežová (19):

Look Overculture Envoy - Kristína Bežová (19)

Tento look ma upútal vďaka fotkám s modelkou Elisa Sednaoui.“ Kaderník Zoli Takács popri farbení vlasov dodáva: „Kristína bola na kastingu ako prvá a len čo zavrela za sebou dvere, jednohlasne sme skonštatovali: Máme ju!“

Viac o účese - Podstatou účesu a strihu vlasov je najnovší trend melírovania. Konce vlasov sú zosvetlené, pričom na temene nevidno klasické pásiky ako pri melíre. Je to praktickejšie, vlasy neodrastajú tak rýchlo a melír vyzerá aj 5 – 6 mesiacov veľmi dobre.

Look Newtral Goddess - Petra Timková (26):

Look Newtral Goodess - Petra Timková (26)

Videla som, že hľadajú aj niekoho, kto má kučeravé vlasy a bude ochotný dať sa ostrihať nakrátko, tak som si povedala, že to musím vyskúšať.“

Viac o účese: Tento účes je príležitosťou ako ukázať, že aj krátke kučeravé vlasy sú veľmi trendy. Navyše ponúka niekoľko variantov a ak ste nositeľkou kučeravých vlasov, účes Newtral Goddess si môžete dopriať aj v rovnej verzii, stačí použiť žehličku na vlasy. „Aj samotný make-up prispôsobený k tomuto drsnejšiemu, resp. chlapčenskému účesu je určený skôr pre ženy, ktoré nechcú tráviť hodiny pred zrkadlom,“ dodáva vizážistka Veronika Huťková.

Look Bedlam Almighty - Romana Ngulienová (22):

Look Bedlam Almighty - Romana Ngulienová (22)

Na kastingu zrejme zavážilo aj to, že mám exotický pôvod (otec je Vietnamec), a modelka v originálnej kampani je z Kórey.“

Viac o účese: Účes Bedlam Almighty je o tmavších farbách. Pointou bolo dosiahnuť čo najprirodzenejší a najtmavší odtieň, aký nositeľka znesie. Najdôležitejší je však strih, ktorý sa musí dať strapatiť. Účes síce vyzerá zanedbane, ale je to len kamufláž, ide totiž o precízne prispôsobený strih vlasov.

Look Saint Econic - Lucia Kapustíková (21):

Look Saint Econic - Lucia Kapustíková (21)

Účes a celkový look mi je najbližší,  v tomto romantickom štýle sa aj v súkromí cítim najlepšie.“

Viac o účese: Ultrablond vlasy vystihujú daný účes najlepšie. Sú zosvetlené klasickým zosvetľovačom. Pre Borisa Hanečku je tento look stelesnením 60-rokov, podľa čoho volil štýl oblečenia a podobne je na tom aj vizážistka Veronika, make-up je pre ňu zo všetkých anjelov najelegantnejší.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...