Skip to Content

Týždeň módy v New Yorku 2011: nová móda

Getty Images

New Yorkský týždeň módy 2011 ukázal nové módne trendy pre sezónu jeseň/zima 2011. Je elegantná, čistá a sofistikovaná s kozmopolitnou atmosférou.

Studené počasie budete milovať potom, čo uvidíte kolekciu Paula Melgoza pre Luca Luca. Padnúci klobúk poteší všetky vlasy počas sychravých dní.

Prvá dáma USA, Michelle Obama, zbožňuje kúsky od indického designéra Naeem Khan. Bol jedným z posledných designérov, ktorí prezentovali svoje modely na New Yorkskom týždni módy. Návštevníci módnej prehliadky očakávali jeho modely s nadšením a boli očarení jeho bohato vyšívanými šatami.

Počas jedného týždňa známi designéri a ich noví, vychádzajúci konkurenti predstavili nové módné kúsky, ktoré určia trendy blížiacej sa jesene a zimy. Nová móda je nádherne farebná. Príklad zo sveta módy -  cukríkovo červená, kanárikovo žltá a trávovo zelená si našla svoje miesto v kolencii Victorie Beckham. Orientálne a etno prvky designéra Mara Hoffmana si tiež našli svojich priaznivcov. Štýl a módne kúsky amerických designérov ako Donna Karan, či Calvin Klein sa pridŕžali minimalizmu, ako vždy. Americkí designéri preferujú jemné pastelové farby a tóny pleti. Kožušina je stále veľmi populárna. Michael Kors zafarbil svoje kožušinové modely okázalými farbami ako napríklad sýto oranžovou. Opačný prípad je Oscar de la Renta, Helen Yarmak, či Donna Karan, ktorí nechali kožušinové modely v prirodzených farbách.

Na prehliadkach sa objavovali najmä tri účesy, a to jednoduchý elegantný účes s prirodzene leských vlasov, geometrické a unisex účesy a vyčesané vlasy (updos) vypnuté veľmi vysoko. Ukážeme vám najkrajšie účesy z prehliadky New Yorkského týždňa módy.

Súvisiace články
  • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

    Tipy a triky

    Kedy používať produkty s obsahom silikónov
    ...

    Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

    ...
  • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

    Tipy a triky

    Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
    ...

    Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

    ...
  • Starostlivosť o dlhé vlasy

    Dlhé vlasy

    Starostlivosť o dlhé vlasy
    ...

    Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

    ...
  • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

    Trendy účesy pre ženy

    Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
    ...

    Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

    ...
  • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

    Trendy účesy pre ženy

    Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
    ...

    Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

    ...
  • Účesy hviezd: Karolina Kurková

    Trendy účesy pre ženy

    Účesy hviezd: Karolina Kurková
    ...

    Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

    ...
  • Športovci a starostlivosť o vlasy

    Športy

    Športovci a starostlivosť o vlasy
    ...

    Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

    ...
  • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

    Športy

    Aktívny styling: Športové účesy plné energie
    ...

    Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

    ...
  • Športové účesy

    Športy

    Športové účesy
    ...

    Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

    ...
  • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

    Športy

    Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
    ...

    Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

    ...
  • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

    Športy

    Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
    ...

    Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

    ...
  • Účesy pre športovkyne

    Športy

    Účesy pre športovkyne
    ...

    Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

    ...