Skip to Content

Mladí módni tvorcovia dostanú zelenú

Prestížna návrhárska súťaž Schwarzkopf Fashion talent 2012 sa dočkala svojho 6.ročníka. Módni tvorcovia zo Slovenska, Českej republiky a ďalších okolitých krajín môžu ukázať svoju kreativitu a štýl. Úlohou súťažiacich je vytvoriť oblečenie pre štyroch pozemských anjelov, ktoré v sebe nesie moderný vzhľad na každý deň a zároveň necháva vyniknúť individualitu, ženskosť a osobnosť.

Schwarzkopf v spolupráci s vydavateľstvom Ringier Axel Springer a mesačníkom EVA  hľadá najtalentovanejšieho módneho tvorcu. Anjel pouličný bojovník (Bedlam Almighty), anjel vznešený záchranca planéty (Saint Econic), anjel vymykajúci sa konvenciám (Newtral Goddess), anjel dobrodružný svetobežník (Overculture Envoy) – to sú 4 zadania pre tento ročník súťaže. Každá kolekcia by mala odrážať súčasné trendy medzinárodných prehliadkových mól a celosvetových udalostí plných hviezd. K tomu všetkému mladí tvorcovia dodajú svoj osobitý prejav a vznikne unikátne módne dielo. A samozrejme, nesmieme zabudnúť na trendy účesy od profesionálnych kaderníkov.

Hodnotíme štýl

Odborná porota v zložení Mgr. Katarína Hubová, prof. Milota Havránková, Liběna Rochová, Rachel Berman Hadari, Leah Perez Recanati, prof. Milan Čorba, Mária Štraneková, Boris Kudlička či rektor VŠVU prof. Stanislav Stankoci, vyberie do 7. júla 2012 desiatich finalistov. Tí budú prezentovať svoju tvorbu verejnosti počas finálového večera 27. septembra 2012 v bratislavskom Auparku. Návrhári predstavia autorské kolekcie na tému „Štyri podoby mestských anjelov – Schwarzkopf Looks 2012.“

Schwarzkopf Fashion Talent
Milan Krupčík

Čo čaká na víťaza?

Hlavnou cenou je honorovaná zmluva od firmy Schwarzkopf v hodnote 3.320,- EUR na realizáciu autorskej kolekcie, ktorú víťaz predvedie na ďalšom ročníku súťaže v roku 2013. Víťaz ďalej získava od vydavateľstva Ringier Axel Springer a mesačníka EVA fashion editoriál v časopise EVA. Hlavný partner projektu Aupark vyberie víťaza, ktorý získa hotovosť 1000,- Eur na zhotovenie kolekcie, ktorú predvedie v rámci Nákupného víkendu a okrem toho bude môcť, spolu s ďalšími štyrmi vybranými finalistami, vystavovať svoje odevy vo výstavnej sieni bratislavského Auparku, ktorá sa otvorí počas jesenného nákupného víkendu a následne bude ďalej pokračovať. Zaujímavým lákadlom je tiež možnosť vytvoriť národný odev pre Miss Slovensko 2013, ktorý si so sebou víťazka vezme na svetové finále.

Chcete vedieť viac?

Pozrite sa na naše stránky www.schwarzkopffashiontalent.sk. Svojho favorita spomedzi desiatich finalistov si budete môcť zvoliť aj vy, stačí zájsť na stránku www.feminity.sk.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...