Skip to Content

Pokochajte sa vlasovými trendmi 2012 z Týždňa módy v Miláne

Modelky, ktoré obliekli Fendi a Jil Sandersové, sú učesané v štýle 50-tych rokov, aj keď sa pri tom málo usmievajú a žmurkajú. Na druhej strane Armani vytvoril účesy, kde boli vlasy vypnuté a zdobilo ich komplikované prepletanie.  Mnohé z účesov pôsobia neupravene, ale zároveň neformálne, ako to predviedol Versace, alebo vás viac oslovili jemne vlnité vlasy od Prady? Ukážeme vám najkrajšie účesy z Milánskeho Týždňa módy.

Týždeň módy v Miláne bol skutočne trblietavou pastvou pre oči. V roku 2012 zahŕňa móda aj dekoratívne prvky a ozdoby, ako sú drahokamy, perly, mušle a iné ozdoby.

Samozrejme, sú späť aj farebné vzory! Látky nám ukazujú vzory ovocia, struky chilli, moderný dekoratívny dizajn v tlmených farbách a tónoch alebo farby ohnivo červené či lagúnovo zelené.

Účesy a vlasové kreácie roka 2012 idú ruka v ruke s týmto bohatým štýlom. Módne domy Jil Sander a Fendi boli inšpirované 50-tymi rokmi, kedy sa nosili vyčesané vlasy v štýle pravého alebo tzv. falošného boba. Gucci si zase pre svoje účesy „požičal“ zo štýlu 20-tych rokov niektoré prvky, ktoré skombinoval s uhladenou lesklou ofinkou a nádychom punk rocku. Modelky módneho domu Missoni zase nosia účesy, ktoré sú plné vzrušenia, pretože ich drdoly pripomínajú štýl tanečníkov flamenga. Z drdola povyťahoval tenké pramienky vlasov, čím celý účes pôsobí neupravene a odvážne. Celé drdoly sú ozdobené v pravom štýle tanca flamengo, a to jedinečnými hrebeňmi, ktoré sú ozdobené hadími hlavami a umeleckými motívmi v najjasnejších farbách dúhy.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...