Skip to Content

Leopardia koža a účesy pre divoké šelmy

Getty Images

Milujete vzor tigra, leoparda či ďalších divokých šeliem? Ak áno, vydajte sa s nami na safari a objavte pôvab účesov, ktoré majú v sebe určitú dávku divokosti. Zvieracie vzory vždy priťahujú pozornosť bez ohľadu na to, či si z nich zostavíte celý outfit, použijete ich na jednom dominantnom kúsku odevu alebo len vo forme doplnku. Ukážeme vám, aký účes bude najlepšie reflektovať a umocňovať vzor mačacej srsti podľa vášho výberu.  

Ochranné sfarbenie divokých šeliem uprostred trávnatej divočiny bude mať presne opačný efekt, ak ho prenesiete do mestského prostredia. Módnych tvorcov a nadšencov oslovuje tento krásny vzor preto, lebo už na prvý pohľad pôsobí nevšedne a podnecuje predstavivosť. Škvrny a pruhy divokých mačiek inšpirujú módne trendy a prebúdzajú nadšenie potenciálnych nositeliek. Ak máte slabosť pre leopardí vzor, je čas vydať sa na lov príťažlivého účesu, ktorý s ním bude perfektne ladiť. 

Ako prvé vám určite napadnú nedbalé účesy, ktoré sú momentálne na vrchole popularity (pozri foto hore). Vystopovali sme ale aj ďalšie vlasové kreácie vhodné na štýlovú jazdu africkou savanou. Na konci článku nájdete podrobný návod, ako ich vytvoriť.  

Dúfame, že výber týchto lookov v galérii rozprúdi vašu imagináciu:

Leopardí kabát a pokrývky hlavy inšpirované divočinou

Potlač inšpirovanú leoparďou kožou bolo možné zahliadnuť aj na klobúkoch, čiapkach a šatkách. Tieto originálne doplnky dokážu vynikajúco dotvoriť štýl nositeľky a upútať pohľady okolia. 

Foto vľavo: Talianska módna značka predviedla hrejivý kabát s leopardím vzorom. Kontrastujúca čiapka s brmbolcom umocnila jeho pohodlný, domácky štýl.

Foto v strede: Rovnaká značka, iný štýl! V tomto outfite reprezentuje divočinu hodvábna šatka voľne uviazaná pod bradou. 

Foto vpravo: Kolekcie Marca Caina vždy obsahujú nejaký hravý prvok. Výrazný klobúk na hlave jednej z jeho modeliek kombinuje leopardí vzor s ružovou kvetinou. Veď móda je predovšetkým zábava!

Účesy: Marc Cain využil leopardí vzor všade, kde to bolo možné. A zladil ho s účesmi, ktoré vždy pôsobili nedbalo a ležérne.

Armin Morbach vám vo svojom tútoriáli predvedie styling podobne „neupravených“ účesov. 

Leopardia móda a účesy
Popustite uzdu svojej fantázii! Modelky na prehliadke Marca Caina predviedli očarujúce pokrývky hlavy so vzormi divokých šeliem.
Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...