Skip to Content

Look hudby: Buďte originálni, hlasujte a vyhrajte

Extravagantný, romantický, alebo punkový účes: Polly Poison, We are the night a Sweetmarie 2 predstavujú ich vlasové kreácie inšpirované hudbou na stránke www.lookofmusic.co.uk. Aký je váš osobný ‘hudobný look’? Ukážte nám váš účes!

Ako partner Euróskej hudobnej súťaže (ESC) Schwarzkopf predstavuje najlepšie účesy na európskej hudobnej scéne. Ukážte nám, ako hudba inšpirovala váš štýl a zahlasujte za obľúbený 'hudobný look', ktorý predvádzajú súťažiaci. Nič nemôžete stratiť; práve naopak, môžete vyhrať úžasné ceny:

Cena poroty:

Staňte sa aj vy modelom Schwarzkopfu! Vyhrajte exkluzívne fotografovanie s fotografom hviezd. Máte šancu stať sa skutočným modelom Schwarzkopfu v reklamnej kampani a stať sa hviezdou.

VIP cena:

Môžete získať exkluzívny VIP balíček na Eurovision Song Contest, ktorý obsahuje letenku spolu s odvozom na letisko, ubytovanie v päť-hviezdičkovom hoteli a cestovné výdaje. Ako víťaz prvej ceny tiež získate dva lístky na finále Európskej hudobnej súťaže (Eurovision Song Contest) 14.mája 2011 v Düsseldorfe a tiež profesionálny styling vlasov v rámci prípravy na túto výnimočnú udalosť.
Váš víťazný look sa stane súčasťou HUDOBNÉHO LOOKU na exhibícii v Düsseldorfe (Nemecko).

Cena pre hlasujúcich:

Odmeníme tiež všetkých hlasujúcich. Ten, kto sa zapojí do hlasovania môže vyhrať dva lístky na finále Eurovision Song Contest 14.mája 2011 do Düsseldorfu (Nemecko), vrátane letenky a ubytovania v hoteli. Všetko, čo musíte urobiť je zahlasovať pre obľúbený účes a pri troche šťastia sa stanete súčasťou priameho prenosu v Düsseldorfe.

Denné ceny:

Okrem prestížnych cien môžete získať aj pekné denné ceny.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...