Skip to Content

Look of Music: Spoznajte víťazov!

Je rozhodnuté! V každej z 30 zúčastnených krajín existuje národný víťaz Schwarzkopf súťaže o ‘Look of music’. Súťaž v oblasti vlasového stylingu prebiehala zároveň so súťažou Eurovision Song Contest (ESC). Pozrite sa na nové účesy a vlasové kreácie, ktoré nosí európska hudobná scéna!

Každý súťažiaci má svoju vlastnú predstavu o tom, ako zvíťaziť. Avšak jedno majú všetci spoločné - nechali sa inšpirovať hudbou. Nech už je váš vkus akýkoľvek, mnoho z výherných účesov súťaže 'Look of music' stojí za to vidieť. V účesoch sa ukrýva veľká dávka kreativity. Presvedčte sa o tom!

Eraluna (Izrael), Nati (Ukrajina), Linc (Estónsko), Karen (Dánsko).
Vellaja (Malta), Packo (Švédsko), Euroscissors (Chorvátsko), Arman (Rusko).
Lakkys (Litva), Nadiya (Lotyšsko), C&J (Španielsko), Makemaddyfamous (Holandsko).
Wonderfany (Francúzsko), Hagge (Nórsko), Akainu (Rumunsko), Clinatico (Portugalsko).
Vanno (Rakúsko), Edeachamäleon (Nemecko), Likeyou'rehot (Švajčiarsko), Caramia (Poľsko).
Ngorbachov (Bielorusko), Xiatian (Fínsko), Babihionidis (Grécko), Vladuwka90 (Kazachstan).
Squelle (Belgicko), Caudiabo76 (Taliansko), Spasougricic (Srbsko), Dingo (UK).
Maichy (Slovinsko), Canaltuglu (Turecko).

Víťaz Eurovision Song Contest pochádza z Azerbajdžanu

Dlhú dobu boli považovaní za favoritov súťaže – a skutočne sa im to podarilo: Ell/Nikki z Azerbajdžanu zobrali minuloročnej víťazke Lene jej trón v súťaži Eurovision Song Contest.Taliani zase spôsobili senzáciu večera.

Tohto ročné motto súťaže Eurovision Song Contest "Precíť svoje bijúce srdce!" presne vystihuje posledné minúty súťaže. Počas vyhlasovania bodov pre jednotlivé krajiny nebolo pochýb, že práve Azerbajdžan ich získa najviac - a tak sa i stalo, 221 hlasov pre krajinu, ktorá zvíťazila!

Veľkým prekvapením večera bol Talian Raphael Gualazzis. Jeho jazzové vystúpenie bolo tak populárne, že si vyslúžilo druhé miesto s počtom bodov 189. Aj Švédi boli horúcim želiezkom v ohni, ktoré malo šancu zvíťaziť. Eric Saade všetkých príjemne prekvapil so svojimi 185 bodmi. Víťazka minuloročnej súťaže Lena skončila v celkovom hodnotení na desiatom mieste: "Myslím, že sme videli skvelé vystúpenia. Teraz sa už tešíme na párty, kde všetky stresy opadnú", povedala speváčka pre vysielateľa ARD.

Za skvelý obraz  a vizuálny zážitok zo show vďačí publikum aj veľkej LED obrazovke, ktorej rozmery boli viac než 1,000 metrov štvorcových, a priniesla skutočne skvostný obraz. Od vychádzajúceho slnka až po oceán kvetov a obrovský glóbus bol každý vizuálny efekt pastvou pre oči. Ohňové fontány konfety vytvorili skutočné “Wow!” momenty a husiu kožu, počas vzrušujúceho finálového večera súťaže Eurovision Song Contest panovala skvelá atmosféra, presne taká, akú všetci očakávali: Najväčšie zábavné predstavenie roku 2011!

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...