Skip to Content

Pôvabné účesy s cestičkou na strane

Trendy na rok 2015 prezrádzajú, že cestička na strane bude neprehliadnuteľným prvkom mnohých účesov. Takto rozdelené vlasy skvele doplnia snáď každý uhladený, kučeravý alebo zvlnený look. Ladiť budú aj s copmi, vlasmi prehodenými nabok či strapatým, tupo zastrihnutým stylingom. Asymetricky umiestnené cestičky príjemne ozvláštnia mnoho aktuálnych účesov. A v prípade, že obyčajne nosíte cestičku v strede, pomôže jej úprava na strane osviežiť váš obvyklý vzhľad.  

Príťažlivosť cestičky na strane spočíva hlavne v tom, že ňou môžete hravo doplniť akýkoľvek styling. To isté platí aj pre jej tvar. Faktom je, že väčšina moderných účesov obsahuje cestičku na strane. Cestička v strede je často považovaná za jej "odvážnejšie dvojča“. V porovnaní s ňou vlasy rozdelené naboku lepšie vyhovujú kreatívnemu stylingu dneška.  

Aj vy ste už zvedavé? V galérii vám ukážeme niekoľko atraktívnych účesov s  cestičkou na strane.

Vlasy padajúce od cestičky naboku smerom cez čelo

Cestička na strane
Ak si vlasy najskôr rozdelíte cestičkou naboku, budú vám potom ležérne padať cez čelo. Takto umiestnená cestička sa hodí k uhladeným i strapatým vlasom.

V prípade, že chcete vyskúšať, či by ofina ladila s vašou tvárou i vašim štýlom, možno by ste mali začať uhladeným alebo strapatým účesom s trendy cestičkou naboku a prednými vlasmi padajúcimi cez čelo. Zaručene skvele funguje v kombinácii s mokrým aj uhladeným lookom (pozri fotky vľavo) a dobre ju skombinujete aj s nekonvenčným copom.

Stylingový tip: Naaranžujte si vlasy krížom cez čelo tak, že ich pomocou vláseniek upevníte na opačnej strane. Ešte výraznejší dojem dosiahnete, ak si cestičku vytvoríte naozaj nízko na strane. 

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...