Skip to Content

Elegantné účesy ako stvorené na silvestrovskú párty

Chystáte sa dať starému roku zbohom v spoločnosti priateľov, navštíviť nóbl akciu, či užiť si divokú párty? Kamkoľvek vás silvestrovská noc zavedie, so skvelým účesom budete mať všade príležitosť zažiariť. Táto udalosť si vyžaduje jednoduchý styling, ktorý vydrží celú noc v perfektnom stave, aby ste aj na Nový rok vyzerali ako zo škatuľky. Predstavujeme vám niekoľko variantov účesov, s ktorými budete v centre pozornosti. 

„3, 2, 1: Šťastný Nový rok!“ Ešte máte niekoľko dní, aby ste si premysleli, ako chcete v túto noc vyzerať. Čo si obliecť? A aký účes zvoliť? Odpovede na tieto otázky budú s každým ďalším dňom naliehavejšie. Túžite po tom, aby si vás každý všimol, alebo chcete predviesť svoju kreativitu a skvelý vkus? Máte tento rok pre zmenu chuť na jednoduchú eleganciu? Pomôžeme vám nájsť tú správnu voľbu.  

Novoročné párty sú ideálnou príležitosťou na to, aby ste tak trochu znovu objavili svoj štýl. Preč so starým „ja“, prišiel čas na nový štart! Všetky starosti nechajte za sebou a začnite odznova. Dovoľte vášmu účesu, aby sa niesol v rovnakom duchu a zabudnite na prílišnú opatrnosť. Pozrite si fotky v galérii – nič vám nebráni chopiť sa nástrojov a niektorý z účesov hneď aj vyskúšať. V odchádzajúcom roku sa patrí užiť si trocha zábavy!  

Elegantné účesy: Víťazstvo jednoduchosti

Elegantný účes na novoročnú párty nemusí byť zbytočne komplikovaný. Austrálska herečka Isabel Lucas je skvelým príkladom. Úplne rezignovala na zbytočné detaily a nestrávila pred zrkadlom príliš veľa času. Jej krátkym vlasom stačilo trocha gélu, aby si ich začesala dozadu a dosiahla tak moderný vzhľad. Jedinou ozdobou sa stala čelenka z čierneho zamatu, ktorá je dostatočne pompézna a štýlová, aby navodila dojem jednoduchej elegancie. Aj vďaka make-upu smeruje všetka pozornosť na črty jej tváre. Dymové líčenie rafinovane dotvára jednoduchosť účesu - výsledkom je look ako stvorený na silvestrovskú párty.    

Prejdite si našu galériu silvestrovských účesov – možno medzi nimi nájdete look, ktorý hľadáte.  .

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...